PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563699}
6,8 273
oceny
6,8 10 1 273
Ōkami san to Shichinin no Nakama tachi
powrót do forum serialu Ōkami-san to Shichinin no Nakama-tachi

Bardzo średnie

ocenił(a) serial na 6

To anime jest bardzo średnie do bólu,nie ma tu żadnej nowości niestety.Można obejrzeć ale jak nie co robić w domu.Ocena 6+/10

ocenił(a) serial na 5
piter12319

zgadzam się, skakałam z odcinka na odcinek i nic. A tak wgl to to był romans? Dobre sobie..

ocenił(a) serial na 9
sewendejs

Skakałaś z odcinka na odcinek ? Raczej lepiej całe obejrzeć, ale Ja nie o tym... Widzę że oglądałaś "Ouran High School Host Club" jak i "Kaichiou Maid-sama". Dałaś im ocenę 10/10 i dodałaś do ulubionych, a mówisz, że w tej produkcji nie ma romansu ? Wierzyć mi się nie chce, że po obejrzeniu dwóch komedii-romantycznych mówisz tak jakby go w ogóle nie było.
Btw. co do piter12319 się nie będę wypowiadał, bo tu już wchodzą gusta itp. Mnie produkcje z 2010 roku zaskakują, więc widzę co chwile coś nowego. Dla mnie jest tu dosyć oryginalna fabuła, nie miałem okazji spotkać się z podobna produkcją, a trochę ich widziałem. Więc myślę że nie jest aż tak źle.

ocenił(a) serial na 5
biro85

Nie obejrzałam jedynie dwóch komedii romantycznych uwierz. Po prostu nie wystawiam ocen wszystkiemu co widziałam. Nadal twierdzę, że romans to jest lichy. Może i były jakieś podprogowe uczucia i te sprawy, ale ani nie pokazali tego w sposób dostatecznie jasny, ani też nie poruczyli jakiejś większej głębi emocjonalnej poza wątkiem z przeszłością Ookami.

ocenił(a) serial na 6
piter12319

Zgadzam się z wypowiedzią, ale nie do końca. Z wierzchu i w pierwszych odcinkach faktycznie wygląda jak typowy średni rom-com (4-5/10), ale zdaje sobie dokładnie sprawę z jakich schematów korzysta, komentując to często w postaci narratora. Jednocześnie serwuje nam też typowych do bólu bohaterów (tsundere i oferma), jednak z czasem serwując nam delikatny rozwój bohaterów i grę pozorów jeśli chodzi o typ postaci. Podsumowując owszem jest to średniak, lecz średniak najwyższego poziomu jeśli chodzi o takie produkcje. Ode mnie dostaje 6-/10, bo jednak nie jest to produkcja najwyższych lotów. Zwłaszcza początkowe odcinki mogą utwierdzić w przeciętności tej produkcji (te końcowe również, bo jak przystało na 12 odcinkowe anime, muszą pod koniec dać jakąś bezpłciową dramę, która nic nie wnosi (odc chyba 10-11)). Jednak przez dystans do samego siebie i typowych cech takich produkcji jak na moje zasługuję chociaż na lekką uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones