PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563699}
6,8 273
oceny
6,8 10 1 273
Ōkami san to Shichinin no Nakama tachi
powrót do forum serialu Ōkami-san to Shichinin no Nakama-tachi

Całkiem dobre x]

ocenił(a) serial na 9

Według mnie studio J.C.Staff zrobiło dobrą produkcję. Nie zawiodłem się jak na razie na ich
produkcjach z komedią romantyczną takich jak "Toradora!" czy "Karin" (jeżeli chodzi o ten
gatunek), ale także ma też inne fajne produkcję jak "Toaru Kagaku no Railgun" (no nie będę
się rozpisywał jakie produkcje tego studia widziałem z gatunku komedii-romantycznych czy
innych)...
Ale wracając do tego Anime... Musiałem stworzyć nowy temat bo nie będę się wypowiadał w
temacie "Bardzo średnie" gdyż mi się bardzo podobało. Jeżeli w gatunku mamy Komedie-
romantyczną to wiadomo, że zakończenie będzie praktycznie obojętne (chociaż nie zawsze
tak jest), fajnie się na to patrzy gdyż (jak dla mnie) główna bohaterka przypomina taką
wyrośniętą Taige z "Toradora!". Troszkę może denerwować nie wprawionych widzów to, że
równocześnie (czasami) mówią postacie w tle jak i narrator co daje nam dużo do
przeczytania w bardzo krótkim czasie (w końcu nie każdy jest wzrokowcem, a człowiek to nie
maszyna więc nie każdy będzie czytał szybko). Komedii mam tu całkiem sporo (najlepszy
Lokaj, zna odpowiedz na wszystko i nikt go nie zagnie. To był dla mnie najzabawniejszy
odcinek.) i nie ma co ukrywać romans też jest, no może nie taki jak w typowych produkcjach
romantycznych, ale nie można powiedzieć, że go nie ma x]
Dla każdego fana komedii-romantycznych pozycja obowiązkowa do obejrzenia (chociaż
mogą być tacy fani co im nie podpasuje ten tytuł). Myślę że się nie zawiedziecie na tym.
Moja ocena 9/10 (no powiem, że ciut ciut i bym dał 10, ale jednak czegoś tu brakuje) i
dodaje do ulubionych. Zapraszam do wypowiedzi tych co bardziej im się spodobało to
Anime. Pozdro!

ocenił(a) serial na 9
biro85

Mnie również bardzo się podobało ;) Bawiłam się znakomicie (ten lokaj był niesamowity). Bardzo podobał mi się wątek romantyczny (Chłopak, który chce się stać silniejszy dla ukochanej... to rozczula... i jak pięknie walczył ^^) Chciałabym żeby była jakaś kontynuacja ;) Chętnie pooglądałabym sobie jeszcze te podchody :D Co do Toradora... to wiadomo, że było cudne, ale myślę, że nie powinno się tych anime porównywać do siebie (nawet jeśli za ich realizację odpowiadało to samo studio) ocenka 9/10 i dodaję do ulubionych ;)

biro85

Główna bohaterka to typowa tsundere ( owca w wileczej skórze ) , płaska deska ( nie mówię ,ze mi to przeszkadzało , szczególnie ,że to 1 liceum) , jednak fajnie odkrywana jest jej dziewczęca strona co czyni ją według mnie ciekawa postacią i w sumie to słodką .Natomiast głowny bohater to straszna ciapa, tak momentami potrafi być mężczyzną i jego zachowanie się diametralnie zmienia , co ogólnie jest do przyjęcia , ale jego fobia gapienia się na niego innych ludzi to już przesada (chociaż przez chwilę mnie to bawiło potem zaczęło być irytujące). Ogólnie nie narzekam na postacie ,bo są w porządku , jedne lepsze , drugie gorsze , ale całkiem zabawne .Fabuła , nie jest zła , rzekłbym ,że całkiem niezła , przynajmniej inna od tych których ostatnio widziałem. Niestety czegoś mi tu brakowało , może niezbyt duża ilość wątku romantycznego ,czy też niewielka ilość komedii. Ogólnie polecam wszystkim fanom komedii - romantycznych , uważam ,że każdemu z nich spodoba się ten tytuł chociaż troszkę. Zostawiam 7+/10 , do negocjacji :)
Pozdrawiam

wysssok

Jednak 8-/10

biro85

wiadomo coś o 2 sezonie ????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones