PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625072}
6,7 759
ocen
6,7 10 1 759
Świętoszki z Dallas
powrót do forum serialu Świętoszki z Dallas

Skoro dzisiaj już leci 7 odcinek? Nawet go ocenić nie mogę.

smokexthat

właśnie też się zastanawiam. widziałem przed chwilą na forum DH że chciałaś to obejrzeć. spodobało Ci się? ;p widziałem też że rozważałaś Weeds - polecam, chociaż pierwszy sezon był dość miałki i średni, a pierwszy odcinek w szczególności.

hubert_wentland

Można powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona. Taki lekki serial, lubię to :D A co do Weeds to kiedyś obejrzałam właśnie tylko ten 1odc, ale bez szału. Pewnie i tak będę kontynuowała w wolnym czasie, bo przecież po jednym odcinku to tak nie bardzo serial oceniać :D

smokexthat

a jakie seriale jeszcze polecacie ? bo ja widziałam juz ich troche i skonczyły mi się pomysły.. najbardziej przypadł mi do gustu dexter, chirurdzy, lost.. może widzieliście też las vegas - o kasynie a raczej jego, nie wiem jak to nazwać 'ochronie' takie troche detektywistyczne ;))

Nadfioletowa

jeżeli lubisz takie sprawy, polecam American Horror Story ;) moim zdaniem jest świetne, choć zarówno opisem jak i materiałami promującymi nie byłem zachwycony. no, ale to jest bardzo fantastyczne, nie każdemu przypadną do gustu takie 'bzdury'.

ocenił(a) serial na 8
smokexthat

Osobiście mi się podoba- jest i lekka ironia, trochę komedii, trochę dramatu;D lubie seriale o Ameryce- szczególnie o Texasie-zawsze sa autoironiczne;D dodatkowo mega obsada;D każdy odcinek oglądam z przyjemnością+ po raz kolejny główna postać nie irytuje- jest jak na razie moją ulubienicą- stara się utrzymać balans- a to lubię. Na foxlife już to puszczają;D zacofany filmweb;D

ocenił(a) serial na 6
Bisexidryna

dokładnie. mogliby już aktualizować stronę serialu. jeśli ktoś potrafi to zgłosić niech to zrobi bo ja nigdzie tego typu opcji nie znalazłam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones