PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625072}
6,7 759
ocen
6,7 10 1 759
Świętoszki z Dallas
powrót do forum serialu Świętoszki z Dallas

Good Christian BITCHES a tu jakies Belles, serial juz leci na fox Life a z tego co mi
wiadomo to POLSKA telewizja wiec nie rozumiem, dlaczego wprowadzacie potencjalnego
fana serialu w blad piszac ze nie jest on nigdzie emitowany to raz. A dwa dlaczego nie
mozna ocenic serialu skoro juz dawno mial swoja premiere w usa ?:>

silvie_fw

Dziś na foxlife o 22 będzie 7 odcinek ( tutaj podziękowania dla telewizji FOXlife która stara się być na bieżąco z nowościami, ponieważ w USA 15 kwietnia był 8 odcinek, teraz jest przerwa i dopiero 29 kwietnia będzie 9) Jest to kolejna produkcja stacji ABC, która z powodzeniem może zastąpić kultowy już serial, mianowicie Desperate Housewives, którego produkcje postanowiono zakończyć na 8 sezonie. (przepraszam, ze pisze to tutaj ale nie wiedzieć czemu nie działa mi funkcja edycji posta)

użytkownik usunięty
silvie_fw

Właśnie. Chciałam ocenić serial ale cóż,.. ktoś inteligenty inaczej wyłączył tą funkcję...

ocenił(a) serial na 5
silvie_fw

Wszędzie jest napisane, że Belles, a ty wyskakujesz z Bitches. Gdyby nazwa była z Bitches, ocenzurowaliby.
Zgadzam się co do oceny. Najciekawsze jest to, że niektórzy znaleźli sposób, by ocenić.
Serial skasowano, a puszczali w Polsce... To chyba jakaś klątwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones