PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034623}

Światło, którego nie widać

All the Light We Cannot See
6,8 6 322
oceny
6,8 10 1 6322
Światło, którego nie widać
powrót do forum serialu Światło, którego nie widać

Pierwszy odcinek zwiastował coś interesującego, drugi mnie znudził, trzeci zmęczył, a czwarty leciał podczas sprzątania i rozwieszania prania. Nuda i strata czasu. Oczywiście miły, nawrócony SS-man, w którym zakochuje się ślepa Francuzka - "od pierwszego chrząknięcia". Banał.

ocenił(a) serial na 7
pawgep77

nie SSman a żołnierz wehrmachtu...

ocenił(a) serial na 3
zawulon

acha, czyli w porządku, wprawdzie po Politycznej Szkole NSDAP, prowadzonej przez SS, ale biedny zwykły żołnierzyna...

ocenił(a) serial na 1
pawgep77

Jakby tego było mało, to jeszcze realia wojny, jakieś takie mało przekonujący, np. Francuzi krzyczący przez okno do Niemca: "przeklęci naziści" i inne tego typu kwiatki. Niemcy przekupują ludność żywnością, aby dowiedzieć się kim jest dziewczyna która nadaje przez radio. Jakby na prawdę tak wyglądała II wojna światowa, to nie byłoby komór gazowych ani Auschwitz.

ocenił(a) serial na 7
pawgep77

Brak słów.

ocenił(a) serial na 5
pawgep77

Masz rację, dokładnie tak samo odebrałem całość serialu. Szkoda, bo zapowiadał się naprawdę świetnie. Liczyłem na coś w stylu "Bękarty Wojny."

ocenił(a) serial na 3
pawgep77

Okupacja we Francji, wino, ostrygi i śpiew, nikt nie pracuje a wszyscy mają się dobrze.

ocenił(a) serial na 4
pawgep77

I Ruch Oporu wzorowany na "Allo Allo" - stare baby rozpracowują niemieckie pozycje i transporty, facet tylko obsługuje radio. Latają po mieście obwieszeni bronią. A najlepsza była ta szefowa RO jak sobie garsonkę przepasała taśmą z amunicją jakby była kaemistą w partyzantce (szkoda, że nie dzierżyła w łapach MG-42) i paraduje tak sobie pomiędzy Niemcami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones