PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622177}

Świat bez końca

World Without End
7,3 5 594
oceny
7,3 10 1 5594
Świat bez końca
powrót do forum serialu Świat bez końca

że serial ten kompletnie nie spełnił mych oczekiwań. Właśnie skończyłem ostatni odcinek i pierwsze co przychodzi na myśl to zbyt szybka akcja (dziwne skoki w scenariuszu), przewidywalność i brak realistyczności, wręcz infantylność. Bronimy King's Bridge przeciwko wojskom króla? Żaden problem, mamy przecież architektów, kobiety, dzieci i chłopów! Każdy z nich zabije przynajmniej 3 ludzi króla zanim padnie heroicznym boju, co tam wojska królewskie...
Król jeżdżący bez obstawy i bez nakrycia głowy w zaułkach oblężonego miasta, aby spotkać się z drugim królem i stoczyć epicki pojedynek na dziwnie spokojnym placu z jakże niespodziewanym zwrotem akcji.
Przerwanie oblężenia 2ma krzykami, wszyscy padają sobie w ramiona i jest happy end. Ralph oczywiście wpadający na brata (albo i nie), dramatyczny duel i strzał w plecy od dziecika, jakież to nieprzewidywalne!
To wszystko po jednym, ostatnim odcinku, a naprawdę można by wypisywać po każdym wcześniejszym piętrzące się bzdury i niedorzeczności.

Daję 5/10, tylko ze względu na kostiumy i muzykę. I nie polecam.

OnslaughT44

Miałam wysokie oczekiwania ze względu na książkę. Fakt, książka była trochę słabsza niż Filary Ziemi, ale nadal czytało się przyjemnie. Za to serial był za bardzo przekombinowany, za dużo zmian, mało wyraziści bohaterowie, Merthin, który przez 3/4 serialu trzyma się pod boczki. Właściwie tylko Godwyn i Petranilla spełnili moje oczekiwania.

ocenił(a) serial na 5
alien_2

Poziom intrygi w tym serialu przypomina najgorsze telenowele, albo kreskówki z poczatku lat 90. Psuło to obraz konkretnie, bo jednak klimat był bardzo ok, średniowiecze pokazane z ciekawej strony, ale scenariusz zepsuł wszystko, obnażył produkcję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones