PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319681}

Świry

Psych
7,6 4 270
ocen
7,6 10 1 4270
Świry
powrót do forum serialu Świry

7 sezon

ocenił(a) serial na 10

7 sezon jest najsłabszym sezonem Psych według mnie. Po 5 znakomitych sezonach, przyszedł czas na średni szósty i bardzo słaby 7. Według mnie ten serial przeszedł w stronę obyczajówki i nie śmieszy tak samo jak przy pierwszych sezonach. Sprawy są proste i nie skomplikowane i od razu można się domyślić kto jest zabójcą. Jednak w ostatnich odcinkach widać wyraźną zmianę na plus. Do tego zrezygnowano z najlepszego wątku serialu czyli jin-jang

ocenił(a) serial na 8
piotrek9625

yin-yang występował w finałach sezonów. Skąd wiesz może wróci i w tym?

ocenił(a) serial na 10
piotrek9625

A ja się nie zgodzę, że obecny sezon jest najsłabszy. Może nie ma już tej świeżości jak na początku (bo który serial ją ma po takim czasie), ale nadal jest to bardzo śmieszny. Ten serial od zawsze był połączeniem zwykłego serialu obyczajowego z komedią. Niektóre momenty wymagają po prostu więcej tych elementów obyczajowych. Kilka spraw było naprawdę ciekawych. Poza tym, w tym sezonie postawiona nacisk raczej na rozwój bohaterów. Wyjawienie sekretu Jules, Gus znalazł dziewczynę, Lassie się ożenił; to spore zmiany. Myślę, że będzie jeszcze lepiej ;-)

ocenił(a) serial na 10
piotrek9625

Mi się np bardzo podobał sezon 6, a w sezonie 7 to tak pół na pół, rzeczywiście niektóre odcinki są troszkę słabsze.

ocenił(a) serial na 10
piotrek9625

Mnie osobiście zaczyna denerwować, że z Shawna coraz większego idiotę jak nie debila, w pierwszych sezonach tylko udawał, było śmiesznie i był ciekawszy jako "detektyw", a teraz jak mówiłem jakiś nierozwinięty.

ocenił(a) serial na 10
Nik120

bez jego wygłupów to nie byłby ten sam serial

ocenił(a) serial na 7
piotrek9625

Popieram, 7 sezon nie byl tak dobry jak pozostale, jednak na koncu sie poprawil. Szkoda ze nie bylo yin-yang, tak bardzo czekalam na nastepna czesc, ale mam nadzieje ze pojawi sie w finalowym sezonie :)

ocenił(a) serial na 10
piotrek9625

Zdecydowanie najsłabszy sezon (najsłabszy to nie to samo co zły), ale ciężko trzymać ten sam poziom przez tyle odcinków, tym bardziej, że poprzeczka była zawieszona dosyć wysoko. Chyba każdy serial musi mieć słabsze momenty i mam nadzieję, że przyszły będzie trochę lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones