PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319681}

Świry

Psych
7,6 4 265
ocen
7,6 10 1 4265
Świry
powrót do forum serialu Świry

7x15-16 The musical

ocenił(a) serial na 10

Jak wam się podobał odcinek?
Dla mnie było całkiem dobrze. Kilka tych piosenek nie było najlepszych, ale inne rzeczy to rekompensują. Trochę szkoda, że Yang zginęła, ale zostaje tylko jeden sezon, więc może i dobrze.
Sprawa odcinka nawet ciekawa. Nie przepadam za musicalami, ale ten w Psychu dało się obejrzeć i co najważniejsze pośmiać.
Tekstem odcinka jest chyba: "Słyszałaś o Plutonie? Popaprane, no nie? i wypowiedział to oczywiście Gus, który już wcześniej tego używał..

Tomcio24

Mi i bratu osobiście także się bardzo podobał, ale bo nie umieliśmy się połapać te odcinku są bezpośrednią kontynuacją odcinka 14 7 sezonu?
Bo jeśli tak to nie rozumiem czemu zwolnieni bohaterowie znowu tam pracują. Czy to może jest wyjęte jakoś z kontekstu, lecz czy w takim razie śmierć yang byłaby w porządku oraz była scena w której Shawn śpiewa że okłamuje swoją dziewczynę a z tego co pamiętam *możliwy spojler* ona się już o tym dowiedziała. :)

ocenił(a) serial na 10
kamiluss180

Z tego co wiem, te dwa odcinki musiacalowe dzieją się gdzieś w połowie sezonu 7, więc tam jeszcze Vick nie została zwolniona, a Jules nie znała prawdy o Shawnie. Początkowo mieli to wyświetlić normalnie, ale potem zdecydowano inaczej i pewnie dlatego ludzie mogą mieć problem z połapaniem się z tym.
8 stycznia będzie sezon 8, który będzie się już dziać po wydarzeniach z 14 odcinka 7 sezonu :-)

Tomcio24

Oo, dziękuję za odpowiedż, właśnie się tak zastanawialiśmy co jest grane! Bo wcześniej nie słyszeliśmy o tym. W odcinku naprawdę przez niektóre momenty się smialiśmy, motyw z ksiązką był naszym zdaniem udany! Teraz czekać tylko do stycznia!

kamiluss180

Musical może być kontynuacją 7 sezon, bo tak naprawdę jedynymi wydarzeniami z teraźniejszości jest scena, w której Shawn i Gus pokazują swój scenariusz Z. Natomiast same wydarzenia opowiedziane w ich historii mają miejsce przed 7 sezonem (pożar w teatrze był w 2007, a Lassiter w jednej z scen mówi, że na spektakl miał się wybrać z żoną 7 lat temu, czyli wychodzi na 2012).

ocenił(a) serial na 10
Tomcio24

Super im to wyszło, zdecydowanie lepiej niż się spodziewałem - tym bardziej, że gdzieś głęboko w pamięci mam wspomnienia o śpiewającej Xenie z fantastycznego serialu, który widziałem naścielal temu :D dalej się nie otrząsnąłem

Co do świrów, to były lepsze i gorsze momenty, ale jako całość wszystko wygląda dobrze, jak dla mnie jeden z najlepszych odcinków 7 serii. Oczywiście charakter serialu pozwolił na taką zabawę, bo przecież wszyscy wygłupiają się co odcinek, tu było to tylko wzmocnione.

Jeszcze tydzień i 8 seria :))

ocenił(a) serial na 6
Tomcio24

Niestety ale serial się stacza. Widać to choćby nawet po malejącej publice na filmweb. Zobaczę jak nowy sezon się prezentuje ale zapewno podobnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones