PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319681}

Świry

Psych
7,6 4 270
ocen
7,6 10 1 4270
Świry
powrót do forum serialu Świry

Dlaczego twórcy w finalowym sezonie pokazują odcinek, ktłóry już był?

ocenił(a) serial na 10
dasey94

To jest remake odcinka z pierwszego sezonu, chyba 12. Nie jest taki sam, bo zakończenie jest inne i dodano wiele nowych postaci, które grały w poprzednich sezonach. Pewnie inaczej nie mogłyby wystąpić jeszcze raz, a tak dzięki temu znalazło się w tym odciku wiele dawnych postaci :-)

ocenił(a) serial na 10
dasey94

remake, ale dziś odświeżyłem sobie odcinek z pierwszej serii i pierwsza seria jest o niebo lepsza

Sushimaster

Wiem czym jest remake. Rozumiem to, tylko dla mnie trochę wygląda to jak brak pomysłu twórców na nowe odcinki, bo pierwsze 25 minut jest prawie kropla w kroplę takie samo. pierwowzór(rzeczywiście 1x12) był lepszy bo był pierwowzorem, gdyby porównać dwa te odcinki, póścić w jednym czasie to do gustu bardziej przypadłby chyba ten nowszy. Martwi mnie to jednak, bo to już rzekome pożegnanie z serialem. Zamiast zacząć podsumowania, podziękowania, może jakiegoś ostatniego(nowego) złoczyńcę to robią coś takiego.

ocenił(a) serial na 9
dasey94

Racja, marnują czas antenowy , w końcu zostało tylko 6 odcinków ;/

ocenił(a) serial na 10
dasey94

to też prawda, że mogliby się postarać, z drugiej strony widać już pewne zużycie materiału, ale jeśli porównać do innych seriali które mają ponad 100 odcinków, to całkiem nieźle się trzymają.
Co do samego odcinka, to sam pomysł mi się nie podobał, bo po co robić remake czegoś dobrego tymi samymi aktorami, gdyby poszli krok dalej i zastąpili niemal wszystkich aktorów bardziej znanymi aktorami, to mogłoby to być ciekawe a na pewno jest sporo aktorów, którzy żyją już sławą z przeszłości i można by ich łatwo zaangażować.

Sushimaster

jako obserwator tej otoczki, jeden z PSYCH-os, mogę z całą słusznością powiedzieć że aktorzy jeszcze mają wiele do zaoferowania. Widać to choćby po ich utarczkach na Twitterze, scenarzystom chyba niestety brakuje pomysłu,finezji i fantazji. Mozna przecież zrobić kolejny odcinek z jedzeniem w tle( co im zawsze wychodziło),albo z jakąś fobią Gustera. Czekamy na to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones