PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319681}

Świry

Psych
7,6 4 270
ocen
7,6 10 1 4270
Świry
powrót do forum serialu Świry

dziwne że nikt jeszcze nie napisał że to już jutro finał. Który odcinek wg was był najlepszy?

dasey94

Tego sezonu czy ogólnie? ;D

ocenił(a) serial na 10
dasey94

jeśli chodzi o ten sezon, to dopiero w finale doścignęli dotychczasowe osiągnięcia. Większość odcinków była strasznie chaotyczna i wyglądało to tak jakby to aktorzy mieli mieć więcej zabawy niż widz. Świetny pomysł na guest star ;)

Co do całej serii, to najbardziej lubiłem odcinki z Elwes'em/Pierrem Despereaux/Robin Hood'em :D

ocenił(a) serial na 9
dasey94

Właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek, był całkiem niezły. Gościnnie wystąpił Billy Zane ale najbardziej mnie rozwalił Val Kilmer w pewnej epizodycznej roli (kto uważnie śledzi serial ten wie o co chodzi). Ciężko mi wskazać najlepszy odcinek, epizody z Despereaux były fajne, podobały mi się też te mroczniejsze z Yin-yang. Ogólnie to cała masa dobrej zabawy, choć ten ostatni sezon faktycznie był słabszy.
Kiedyś spisałem trochę zabawnych dialogów z co niektórych odcinków, tutaj link:
http://www.filmweb.pl/forum/filmy/Dialogi%2C+b%C5%82yskotliwe+kwestie+z+ostatnio +obejrzanych+film%C3%B3w...,1620251?page=3

ocenił(a) serial na 10
gagarin77

Nie wiecie może co z napisami do 9 odcinka? Fajny był odcinek przypominający Miasteczko Twin Peaks albo jak Lassie zamieszkał w mieszkaniu którym straszy.

ocenił(a) serial na 10
adamek92_2

Tłumacz nie miał komputera. Pisze, że za 2 tygodnie ma już mieć i wtedy przetłumaczy.

ocenił(a) serial na 10
Tomcio24

Ok. Dzięki za info.

ocenił(a) serial na 7
dasey94

Swojego ulubionego nie mam,lubiłem cały serial mimo iż był prosty to całkiem zabawny.Zawsze przyjemnie mi się go oglądało.Szkoda że go skończyli ale przynajmniej nie podzieli losów seriali 10 sezonowych.

ocenił(a) serial na 8
dasey94

Ostatnio niektóre seriale kończyły się słabo, ale Psych naprawdę dał radę z finałem. Choć moim zdaniem zakończenie byłoby idealne, gdyby odcinek zakończył się w momencie, gdy Gus jest w biurze z ojcem Shawna. Wcześniej wrzucić scenę z Lassie'm łamiącym płytę i voila!

Pewnie każdy zauważył, bo nawiązanie było zbyt oczywiste, ale napiszę o tym. Twórcy zaserwowali nam smaczek, splot z innym serialem o podobnej tematyce. W którym momencie i do jakiego serialu? :)

użytkownik usunięty
enbem

"W którym momencie i do jakiego serialu?"

No właśnie? ;)

ocenił(a) serial na 8

Finałowa scena miała miejsce w San Francisco. To istotne.
Shawn powiedział, że mogą z Gusem założyć biuro właśnie tam. Wtedy Vicks oznajmniła, że już mają swojego gościa, który jest naprawdę niezły. Na pytanie gdzie ten gość jest, Jules odpowiedziała, że w kuchnii - porządkuje alfabetycznie rzeczy w szafce.

Oczywiście chodziło o Monka ;)

użytkownik usunięty
enbem

No tak, Monk...
Zbyt dawno nie oglądałem ;)

enbem

Tak, tak. Również to wyłapałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones