PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319681}

Świry

Psych
7,6 4 265
ocen
7,6 10 1 4265
Świry
powrót do forum serialu Świry

glowny bohater

ocenił(a) serial na 2

Czy przestanie w koncu robic z siebie idiote, ze niby jest medium, bo to staje sie nudne, duzo wieksze zaufanie mialby, gdyby sie przyznal, ze widzi wiecej niz inni...

ocenił(a) serial na 9
adam5222

Wtedy by go aresztowali. Na tym zresztą polega zamysł serialu, który sam siebie nie traktuje poważnie.
Ja tam lubię oglądać, jak Shawn rzuca się po pokoju i obmacuje Lassitera podczas udawanych wizji.

ocenił(a) serial na 2
deathmaster

ja niezbyt, moglby byc przeciez mentalista, a nie medium...

ocenił(a) serial na 7
adam5222

A więc pozostaje ci skierować swój wzrok w stronę Mentalisty własnie. CIężko oczekiwać powagi od serialu komediowego... Choć sam uważam, że konwencja Psych już się wyczerpała i te pląsy i inne wygibasy Shawna nie sieszą, tak jak śmszyły niegdyś.

ocenił(a) serial na 2
Markippo

mentaliste ogladam rowniez i wedulug mnie to jest bardzo bardzo dobry serial, psych tez by nim byl, gdyby on nie robil z siebie idioty...

ocenił(a) serial na 10
adam5222

Tak, gdyby psych przestał by być śmieszny na pewno byłby wspaniałym serialem komediowym... :/
PS. Gdzie można obejrzeć S07E01?

ocenił(a) serial na 2
asztan

Ta, tyle, ze robienie z siebie idioty wcale nie jest smieszne, jakis spaczony humor macie ;/

ocenił(a) serial na 10
adam5222

Źle cię zrozumiałam, myślałam, że wolałbyś jakby psych w ogóle przestałby być serialem komediowym. Bo fakt w ostatnim sezonie trochę przesadzili z idiotyzmem niektórych postaci.

ocenił(a) serial na 2
asztan

dziadostwo, ni to śmieszne, ni poważne, wręcz żałosne.

ocenił(a) serial na 3
merdevsky

archeologia stosowana... miałem nadzieję, na serial w którym będzie trochę dochodzeniówki typu monk, mentalista itd a trochę komedii. po paru epkach - śmieszne go ni cholery nie jest, dochodzeniówka całkiem spoko. gdyby nie jeden problem - bohater to idiota, jego zachowanie jest idiotyczne, tłumaczenie tego obawą przed aresztowaniem jest idiotyczne. sam zamysł serialu, w którym bohater robiąc z siebie idiotę naraża innych na śmierć, a do tego sprowadza się jego sposób komunikacji z policją i tempo powiadamiania ich o postępach w śledztwie, jest nieporozumieniem. nie pamiętam kiedy spotkałem ostatnio serial wymagający w opisie tak wielu odmian słowa "idiotyzm". jerycho chyba...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones