Świry
powrót do forum 8 sezonu

Sezon 8

ocenił(a) serial na 10

Premiera sezonu 8 Psych nastąpi 8 stycznia w USA. Czyli znacznie szybciej niż sezon 7.

ocenił(a) serial na 10
Tomcio24

Już dziś :)

ocenił(a) serial na 10
Sushimaster

A napisy pewnie będą gdzieś dopiero za tydzień...

ocenił(a) serial na 10
Tomcio24

przez całą 7 serię ani razu nie wytrzymałem tego tygodnia :D

Sushimaster

Dlatego właśnie dobre są te angielskie napisy dla niesłyszących, które wychodzą znacznie szybciej i pomagają zrozumieć niektóre zdania. Nie zawsze są takie niezbędne, ale dla kogoś kto jak ja ciągle się uczy, bywają bardzo pomocne. Też nigdy nie wytrzymałam całego tygodnia :)

ocenił(a) serial na 10
MelisaBlair

skąd je bierzesz? ;) ja trzy dni czekałem ale wczoraj uległem i już widziałem po ang

Sushimaster

Z opensubtitle, wpisujesz w przeglądarce Psych (i z listy wybierasz Psych (2006), powinno się pojawić od razu) a w językach zaznaczasz "wszystko", dajesz szukaj i wybierasz odcinek z listy :)

Sushimaster

Z opensubtitle, wpisujesz w przeglądarce Psych (i z listy wybierasz Psych (2006), powinno się pojawić od razu) a w językach zaznaczasz "wszystko", dajesz szukaj i wybierasz odcinek z listy :)

ocenił(a) serial na 10
MelisaBlair

Jak zwykle pobieram z addic7ed, bo tam są najwcześniej.

ocenił(a) serial na 10
MelisaBlair

dzięki :)

ocenił(a) serial na 10
Sushimaster

Nie przesadzajmy. Psych jest bardzo przegadanym serialem. Prawie każdy odcinek ma ponad 1000 linijek tekstu, a czasem i więcej; a do tego nie jest łatwy w tłumaczeniu. Jak się tak komuś spieszy, to niech sobie sam szybciej przetłumaczy...

ocenił(a) serial na 10
psych16

Ja to rozumiem i nikt tu nie ma pretensji do tłumaczy, jak dla mnie to robią świetną robotę (przynajmniej większość), tym bardziej, że ten serial ma sens tylko z napisami nigdy z lektorem w przypadku pierwszych serii.
Tylko nie zawsze człowiek wytrzyma z czekaniem na tłumaczenie, bo chce wcześniej zobaczyć. Najwyżej z napisami ogląda się drugi raz i odkrywa te zakręcone fragmenty, których zwykły śmiertelnik nie jest wstanie z marszu zrozumieć :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones