PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833595}
6,2 22 069
ocen
6,2 10 1 22069
Żmijowisko
powrót do forum serialu Żmijowisko

Adaoma

ocenił(a) serial na 6

Po przeczytaniu książki i obejrzeniu pierwszego odcinka serialu, ubolewam, że nie zaproponowano roli Adaomy Aleksandrze Szwed... niestety ale pani Davina sprawia wrażenie debiutantki nie do końca radzącej sobie z aktorstwem... pozostały dobór aktorów i aktorek świetny.

groch14

Ty... Masz rację. Ola byłaby świetna! Choć nie oceniam tej aktorki aż tak słabo jak piszesz. Ale fakt, że Ola byłaby zdecydowanie fajniejsza w tej roli.

ocenił(a) serial na 7
groch14

a mi gra tej panny odpowiadała

ocenił(a) serial na 7
ryba16

Może taki był pomysł na postać, może miała być taką gąską? Z kiepskim akcentem? Jako jedyna w nic swojego nie gra. Może o tą czystość chodziło?

ocenił(a) serial na 6
gosialis1

Możliwe, ale w takim wypadku filmowa postać już w zamyśle sporo odbiegała od książkowej Adaomy, która była ciemnoskórą Polką, pochodzenia Afrykańskiego jednak wychowaną od małego w Polsce wiec akcent był nieskazitelny... pozdrawiam

groch14

Sadze, ze to przypadek. Po prostu trafila im sie i wiecej nie szukali. Byc moze sadzili ze fakt, ze ona jest Miss Nowego Jorku z 2010 r. pomoze przyciagnac widzow? Na swoim youtubowym kanale mowila jak sie dostala do tego serialu (chodzila na kursy scenopisarstwa i jedna z wykladowczyn wiedzac, ze poszukuja mulatki do tego serialu ja polecila; na castingu im sie spodobala i tyle).

groch14

Bo ona jest debiutantka - to jej pierwsza glowna rola. Wczesniej grala niewielkie role i przez chyba ok. rok czy 2 lata czasu pracowala w teatrze dramatycznym w Walbrzychu. IMHO i tak nalezy docenic to, ze Amerykanka nie majacago polskiego pochodzenia nauczyla sie polskiego na tyle, zeby zagrac po polsku.

ocenił(a) serial na 9
cameronphilips

Fatalna aktorka

imprezowiczka1991

Nie ogladalem calosci serialu, ale tyle ile obejrzalem, to nie bylo nic wielce razacego w jej graniu, poza jakims losowym machaniem rekami bez skladu i ladu raz czy dwa.

ocenił(a) serial na 6
groch14

Moim zdaniem Szwed jest kiepską aktorką. Mnie się podobała serialowa Adaoma, była jako jedyna normalna i miała jakieś zróżnicowane reakcje. Reszta postaci zagrana na jednym tonie. Zwłaszcza Żulewska mnie rozczarowała choć ją uwielbiam ale w tym serialu… stworzyła postac kobiety-monstrum, jakiegos potwora, nawet po zaginieciu ciężko było tej postaci współczuć. Aktorka nie przemyciła w tej kreacji ani jednego ludzkiego odruchu, a Reeves mimo wszystko dała Adaomie odrobine naturalnego ciepła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones