PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181815}

Żukosoczek

Beetlejuice
7,3 3 580
ocen
7,3 10 1 3580
Żukosoczek
powrót do forum serialu Żukosoczek

Pamiętam, że wieki temu Polsat emitował ten serial z lektorem, zresztą mam nagrane kilka pojedynczych odcinków na VHS. Nie wie ktoś, czy gdzieś w sieci można zobaczyć wszystkie odcinki?

ocenił(a) serial na 10
yehet

Obawiam się, że nigdzie w internecie nie ma wersji z polskim dubbingiem :( Od paru lat go poszukuję, ale nic z tego. Obejrzałam co prawda wszystkie odcinki w oryginale, ale zawsze chciałam usłyszeć choć jedno przetłumaczone zdanie z Żuczka ;)
Osobiście mam nadzieję, że kiedyś jeszcze Cartoon Network czy inna stacja wyemituje tą kreskówkę.

ocenił(a) serial na 8
natka17_1998

Nawet nie wiedziałam, że był do tego dubbing. Wersja, którą pamiętam była z lektorem.

ocenił(a) serial na 10
yehet

Ja z kolei nie wiedziałam że był lektor ;)
Ale dziwię się tak w ogóle, że nie ma ani jednego fragmentu w internecie, choćby paru sekund tej kreskówki z polską wersją.

ocenił(a) serial na 8
natka17_1998

No dokładnie. Przecież swego czasu to było nieźle popularne, nawet kolorowanki były w sklepach.

ocenił(a) serial na 10
yehet

Żałuję że nie żyłam w tamtych czasach :( Beetlejuice'a (film, kreskówka i komiksy) odkryłam stosunkowo późno, parę lat temu, ale od razu pokochałam ^^ Twory Burtona to zdecydowanie mój styl - od wierszy po kreskówki i filmy.

ocenił(a) serial na 8
natka17_1998

Mi towarzyszyły przez całe dzieciństwo, chociaż może to nie był najlepszy wybór dla dziecka - miałam to gdzieś, a rodzice oglądali razem ze mną. Film ogólnie jest dużo łatwiej znaleźć, często też leci w tv. Ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ze komuś się chce sięgać po takie, w sumie trochę zapomniane, rzeczy.

ocenił(a) serial na 10
yehet

Film rzeczywiście czasem leci w tv, chociaż ja postanowiłam kupić go na dvd (poszukiwania wersji polskiej to też były męczarnie).
W sumie podejrzewam, że mało osób w moim wieku szuka lub interesuje się takimi rzeczami. Praktycznie żaden z moich znajomych nie widział filmu Sok z Żuka, a co dopiero kreskówki ;)

ocenił(a) serial na 8
natka17_1998

Przypomina mi to przeboje, jakie przeszłam z szukaniem polskiej wersji DVD "Człowieka Przyszłości". Na szczęście zakończyło sie ono sukcesem. Powiem ci, że miło mnie zaskoczyłaś w tej chwili ;)

ocenił(a) serial na 10
yehet

Jak to jest że w Polsce często trudno o dvd jakiegoś fajnego filmu ? Ale ja też się nie poddaję i zawsze szukam w różnych źródłach ;) Ostatnio nawet zainwestowałam w całą serię Beetlejuice'a - kreskówki, szła prosto z Ameryki i jestem przeszczęśliwa że ją posiadam ^^

Że jeszcze ktoś w moim wieku się tym interesuje ;) ? Szkoda tylko że coraz mniej osób pamięta o tego typu filmach. Może gdyby wyszedł sequel Żuczka, młodzież obejrzałaby kultową jedynkę ;D

ocenił(a) serial na 8
natka17_1998

A co do wersji językowej, widocznie było emitowane na dwóch różnych kanałach i oglądałyśmy na innych ;)

ocenił(a) serial na 10
yehet

Spóźniona odpowiedź, ale gdzieś zgubiłam powiadomienie o tym poście ;) Nigdy nie oglądałam Beetlejuice'a w telewizji na jakimkolwiek kanale, chyba że jako dwulatka, czego nie pamiętam :/ Słyszałam jedynie od innych o tej wersji, Jacek Czyż był polskim Żuczkiem ;) Lektor pewnie był na Polsacie. Ale zrobiłabym chyba wszystko, żeby choć raz obejrzeć któryś odcinek po polsku, to takie moje dziwne marzenie ;)

ocenił(a) serial na 8
natka17_1998

Pamiętam jak dziś, że oglądałam wersję z lektorem, nie znam jego nazwiska, ale gdybym usłyszała go w tv, potrafiłabym go od razu wskazać. Dziwne natomiast jest dla mnie to, ze kompletnie nigdzie nie ma tych odcinków w polskiej wersji w jakiejkolwiek formie. Gorzej ze znalezieniem tego niż ze znalezieniem ostatniego odcinka "Wyspy Niedźwiedzi", który jest wręcz owiany creepypastwą legendą.

ocenił(a) serial na 10
yehet

Nawet kilku beznadziejnie nagranych sekund nie ma :/ Jest to naprawdę dosyć dziwne. Bo rozumiem że całe odcinki są niedostępne, to normalne, ale ani jednego fragmentu ? Podejrzewam, że kilka osób może ma to gdzieś nagrane na kasetach i to tyle.
Na szczęście jest wersja oryginalna, dzięki której poznaję coraz więcej idiomów angielskich ;)

natka17_1998

Wysyłam link na priv. Pozno, ale może jeszcze aktualne. :)

ocenił(a) serial na 10
yehet

Po raz pierwszy puszczał canal+ w paśmie niekodowanym w soboty koło 16-18. Powtórki z ostatniego tygodnia lub odcinek z tego samego dnia soboty był puszczany koło 6 rano ;)

ocenił(a) serial na 9
FAKK3

Canal+ puszczał ten serial z tego co pamietam w sobote koło 19 i to jeszcze z samym przebudzeniem żukosoczka czego nie było na Polsacie

bulini22

Jako dzieciak właśnie oglądałem w odkodowanym pasmie C+

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones