PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814739}

Życie bez pozwolenia

Vivir sin permiso
7,6 1 825
ocen
7,6 10 1 1825
Życie bez pozwolenia
powrót do forum serialu Życie bez pozwolenia

moze byc;)

ocenił(a) serial na 6

skonczylam ogladac. troche przegadany i naciagany. taka telenowela z elementami kryminalu. carlos najciekawsza postac;)

bryszka

No to ja zaczynam :) bo lubie hiszpanskie I skandynawskie kino

ocenił(a) serial na 7
bryszka

Álex Monner jako Carlos - świetnie zagrane. W Hiszpanii jest krytykowany za przerysowanie tej postaci - mnie jednak ta kreacja bardzo się podoba. Dopracowana w każdym szczególe.
Za przerysowaną uznałbym postać Ferro. Serial dość ciekawy, ale zgadzam się z tobą że miejscami przegadany i dodałbym zbyt ckliwy.

kguser

No ja piernicze.. Przez geja przestałem oglądać serial tzn Carlosa. Tak sztucznej gry nigdy nie widziałem. ON ZAGRAŁ GEJA JAK W KABARECIE.. KAŻDA SCENA Z RĄCZKA W GÓRZE... dno.... Sztucznie na maksa...

hawranh

Ja przewijałem jak te pedalskie sceny były nie trawiłem tego , Netflix przegina niemal w każdym serialu gejostwo musi być podkreślaneee

ocenił(a) serial na 5
mma_2

zgadzam sie, mam to samo, nie ma ani jednego serialu na netflixie bez watku gejowskiego, lesbijskiego albo obu na raz, wepchna to wszedzie gdzie sie da, przeginaja, rozmowy o fenimizmie, dominacji kobiet itd, jestem tolerancyjny, kupuje wszystko, nie jestem zadnym radyklalem, ale obrzydza mnie gdy 2 facetow sie caluje, wszyscy wiemy ze to nie jest normalne i dzieci tego nie powinny ogladac, a na netflix to jest promowane jako normalne, wg mnie normalne to jest facet i laska tak nas natura stworzyla, jezeli chce to facet z facetem, laska z laska ok, nie moj interes ale niech to robia tak zeby tego nikt tego nie widzial, my musimy ich szanowac ale oni nas juz nie? dziwne to...

kguser

Tego po 7 odcinku już nie dało się oglądać.... Tzn przez jego grę

hawranh

No gejostwo jest promowane na maxa ..dobrze ze u nas rządzi PiS :)

hawranh

Masz rację ja też mam takie same odczucia ta jego rączka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones