PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93690}

Życie jak sen

Dream On
7,8 1 386
ocen
7,8 10 1 1386
Życie jak sen
powrót do forum serialu Życie jak sen

Brian Benben jest w tym serialu idealem,fenomenem,mistrzem cietej riposty,kawalarzem,blaznem,komediantem.Nie ma, po prostu nie ma innego aktora, ktory podrasowal by ten sticom.
Kiedy bedzie ten serial znowy w TV ??? nie wiadomo, ale czemu nie mozna go w necie znalezc ?! to skandal!
Niby to serial erotyczny :) ,ale ogladalem go juz jako dzieciak i bardziej zapamietalem jako swietny poprawiacz humoru z elementami starego czarno-bialego kina.FENOMEN !

ocenił(a) serial na 9
bassmatt

można znaleźć w sieci:) oczywiście nie ma polskich napisów, ale tym lepiej chyba;) bo w oryginale ogląda się znacznie przyjemniej;)

ocenił(a) serial na 9
strugaa

no pewnie! ineresuje mnie tylko oryginaly, ale gdzie?

bassmatt

Na tvtorrents.com są wszystkie sezony, z tym że ostatni 6 sezon jest w kijowej jakośći vhs, a w dwóch odcinkach 4 sezonu brakuje kilku minut.

ocenił(a) serial na 9
ospanko

to super, tyle ze nie moge zalozyc konta bo trzeba byc zaproszonym. Inna opcja odpada i co teraz:( to cos jak grono, bleeee

bassmatt

No to poproś kogoś, kto ma. Popytaj na różnych forach, może ktoś się zlituje i cię zaprosi. Jest tam sporo użytkowników z Polski na pewno. Poza tym możesz użyć takiego wspaniałego narzędzia jak google i wygooglować sobie inne strony, na których też jest Dream On. Poszukaj, to naprawdę nie jest trudne.

ocenił(a) serial na 9
ospanko

dobra, sprobuje. Na razie probowalem przez Emule i nic nie bylo. Dziex!

ocenił(a) serial na 9
bassmatt

Sciagnalem 5 sezon i sciagam 3. Sa wszystkie poza jednym (nie pamietam ktory dokladnie) ale sa i to w calkiem niezlej kondycji (3GB sciagnalem w 4 dni - wiadomo, nie blyskawica, ale bywaja gorsze).
Kto chce zrodlo, prosze o maila (zeby czasem admin nie kasowal tego wpisu).

PS. Angielskim nie wladam biegle i nietstey nie wszystko rozumiem stad moja prosba o napisy. Pewnie nie ma, ale moze kiedys - bylbym wdzieczyn o namiary.

PS2. Serial to faktycznie mega wypas, ogladalem go jako maly gnojek (nie pamietam na jakiej stacji) teraz chcialbym sobie przypomniec.

ocenił(a) serial na 9
Stone_Cold

poprosilbym o namiar :) z gory dzieki

ocenił(a) serial na 9
bassmatt

http://btjunkie.org/torrent/Dream-On-TV-Series-Season-6/449541d90613b0b744d38bc9 5beb0a1f8954c0df6f10

To jest szosty sezon. Jest tez 2,3,4. Dalej moze sa i pozostale ale narazie zajmuje sie 6 i 4.
nie moglem znalezc Twojego maila wiec wklejam tutaj.

ocenił(a) serial na 9
Stone_Cold

Dzieki! tez nie moglem znalezc kontaktu do Ciebie. Filmweb na tym polu chyba sie nie sprawdza najlepiej :/
Juz mam kilka pierwszych odcinkow 6 sezonu i niektore sa w slabej jakosci przegrywane z VHS ( to mi absolutnie nie przeszkadza bo serial jest de besciarski ) ale np. 4 i 5 odcinek maja jakies bledy i sie zawieszaja albo trwaja przez 50 sekund i kaput. 5 sie wcale nie chce odpalic :( Szkoda, zobacze jak bedzie z nastepnymi. Thanks a lot!!!

ocenił(a) serial na 10
bassmatt

Ten serial ŻONDZI!!!!!!!! ;) Rewelacja dla wrażliwych i inteligentnych 30/40-latków :-)

ocenił(a) serial na 9
topjes

Wreszcie po latach poszukiwan mam wszystkie sezony na HDD :D Serial wymiata pod kazdym wzgledem, a motywy muzyczne swietnie pasuja do jego klimatu.
G E N I A L N Y S E R I A L bez denerwujacych smiechow publiki, co kilka sekund reagujacej na plansze APPLAUSE. To bardzo wazne, ze tego nie uswiadczymy w tym serialu bo smieszy nas tylko to co chcemy, a nie to co ma nas smieszyc bo tak nam pokazuje smiejaca sie grupa ludzi jak praktycznie w kazdym serialiku komediowym. Tak jakby widz nie umial bez tego wychwycic zabawnego momentu.
Polecam wszystkim, Martin Tupper swietnie poprawi nastroj nawet najwiekszemu smutasowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones