PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314409}

Życie na Marsie

Life on Mars
7,9 1 789
ocen
7,9 10 1 1789
Życie na Marsie
powrót do forum serialu Życie na Marsie

Słuchajcie, chciałem ściągnąć Life on Mars w wersji brytyjskiej, przez przypadek ściągnąłem wersje USA. Bardzo mi się podobała, była genialna, może dlatego, że uwielbiam Harvey'a Keitel'a ( wiem, wiem zaraz posypią się gromy, że brytyjska lepsza;] ). Chodzi mi o coś takiego, amerykańska kończyła się na pierwszej serii i było wszystko wyjaśnione, jak jest z brytyjską, co się dzieję w drugiej serii? Czy wyjaśniają cofnięcie się w czasie Sama w pierwszej serii czy ciągną to dalej poprzez drugą? I co do tego serialu ma serial Ashes to Ashes bo ja już nic nie kumam:/ Prosiłbym o wyjaśnienie i sorry za chaotyczność mojego postu, pozdrawiam serdecznie!

Blackmoorland

Po kolei. Amerykańska wersja tylko zaczyna się jak Brytyjska. Większość się zgadza, ale są osoby które występują tylko w jednej wersji. W Brytyjskiej cała historia opowiedziana jest w dwóch seriach i inaczej się kończy.
A Ashes to Ashes jest bardzo podobne do Life on Mars. Zmieniają się czasy, zmienia się główny bohater, ale Gene Hunt i spółka są tacy sami :)
Ja również pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones