PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696445}

12 małp

12 Monkeys
7,0 5 467
ocen
7,0 10 1 5467
12 małp
powrót do forum serialu 12 małp

Chyba pierwszy serial jaki oglądałem od dłuższego czasu, taki że pierwszy sezon był wg. mnie średni, ale każdy kolejny sezon, coraz lepszy, przebijał każdy poprzedni

ocenił(a) serial na 6
wpb92

ale ogólnie rzecz biorąc lipa . moze faktycznie lepiej jest jak oglądasz wszystko za jednym zamachem i pamietasz wszystkie te zawilosci . ja oglądam od premiery i połowy z tego wgl nie kumam. Prez to wgl nie fajnie mi sie to ogląda xD

wpb92

2 sezon odc 8 mega.

wpb92

Jak to oglądać przed filmem z 1995 czy pierw serial potem film ??

ocenił(a) serial na 8
MaXXi

Serial poza pierwszym sezonem jest kompletnie oderwany od filmu - można by powiedzieć że pierwszy sezon pokrywa w całości fabułę filmu i dodaje jeszcze swoje

wpb92

Eeee kiedyś przez sentyment do kinówki przyswoiłem pierwszy sezon, drugi już z przymusem by sprawdzić czy jak przypuszczałem wariatka będzie matką wydrookiego, a potem... I tydzień temu postanowiłem - jazda trzeci i czwarty sezon w tydzień.

Generalnie infantylna lipa, choć kilka tematów i postaci potrafiło na chwilę przykuć uwagę. To co zapamiętam to Hitler i Pink oraz "wirujący seks" w finałowej strzelaninie.

ocenił(a) serial na 10
wpb92

serial świetny. Ludzie się teraz zachwycają nudnym i nabzdyczonym Dark, a 12 małp zrobiło to wcześniej lepiej i z jajem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones