1899 (2022)
1899: Sezon 1 1899 sezon 1, odcinek 1
odcinek 1899 (2022)

Statek

The Ship 50m
7,1 751
ocen
7,1 10 1 751
1899
powrót do forum s1e1

Pierwsze 4 minuty: Jestem totalnie oszołomiony.
Kolejne 15 minut: Już wiem, że obejrzę wszystkie sezony.
Milknę i oglądam dalej.

użytkownik usunięty
grzybofil

Pierwszy odcinek dość ciekawy, ostatnie minuty tyle pytań! Ładny klimat, muzyka, trochę znanych twarzy. Zobaczmy co dalej.

ocenił(a) serial na 10

świetny serial

ocenił(a) serial na 8
FidziLuidzi

No i dzięki Wam, zamiast pójść spać, posiedzę do nocy.
Jestem na czwartym odcinku i bardzo mi się podoba.

ocenił(a) serial na 10
gosiek0904

Ja co prawda zaraz odpalam drugi ale już wiem że nocka zarwana :D
Miłego seansu :)

ocenił(a) serial na 7
FidziLuidzi

To się ogląda w binge-watchingu. Inaczej się nie da. :)

użytkownik usunięty
kuba1193

Oj da się inaczej. Albo może po prostu nie mam wyjścia jako matka :( siadam z mężem dopiero wieczorem jak latorośl śpi i nie mamy siły na binge. Także jedem odcinek Andora i jeden 1899.
Z drugiej strony mam czas na przemyślenia i przeżywania serii. Po dwóch odcinak się podoba. Bardzo podobny stylem do Dark (komplement), muzyka i ten fakt, że postacie dalej mówią w swoich językach - nie jest to upraszczane dla "Amerykańców". Główna aktorka, grającą postać kobiecą jak na razie najmniej mi się podoba. Reszta dobrze, Za to Kapitan, Angel i nawet Musiał - bardzo dobrze. Nie mogę się doczekać odc. 3

ocenił(a) serial na 8

Nie boisz się spoilerów wchodząc na forum przed obejrzeniem całości?

użytkownik usunięty
McGyverPL

Wchodzę dlatego tylko na forum odcinków, na którym jestem :) bądź gdzie mi się wyświetli w powiadomieniach. 
nie "scrolluje" w dół na głównej stornie serialu bo zawsze się znajdzie "ktoś uprzejmy" co zaspoileruje

ocenił(a) serial na 7

Te odcinki są tak skonstruowane, że chcesz po pierwszym obejrzeć drugi, trzeci, aż do końca. :)
PS: Po skończeniu serialu polecam obejrzeć making ofa (dostępny na Netflixie), który można traktować jako odcinek 8,5 - przedstawiający kulisy tej produkcji. Wówczas można docenić to, ile pracy włożono w produkcję tego serialu. :)

użytkownik usunięty
kuba1193

super, dziekuje za informacje, na pewno sprawdze!

kuba1193

i również wytłumaczone jest czemu aktorzy mówią w swoich ojczystych językach. nie ukrywam że Maciek mnie wkurzał a ze swoim "Co się stało" to czekałem aż będzie jakieś nawiązanie do Klanu :)

Ciężko określić ten serial. Podoba mi się rozmach, nie rozumiem jednak autorów. Mimo niby wytłumaczenia zamysłu, obejrzenia making of, pozostaje w kółko to: "ale wy na pewno wiedzieliście jak to potem połączyć w jedną całość" ?

ocenił(a) serial na 7
edmun

Myślę, że cały koncept serialu jeszcze bardziej zostanie rozszerzony i dwa kolejne sezony wyjaśnią wszystko. Plus - będą bardziej zagmatwane., ale na końcu będzie wyjaśnienie wszystkiego.

ocenił(a) serial na 9
grzybofil

Fabuła skojarzyła mi się od razu ze "Snowpiercerem", ale "1899 " jest moim zdaniem o niebo lepszy, dużo ciekawszy. Ciekawe kadry, praca kamery. Myślałam, że to będzie kolejny serial, który prócz trzymania widza w napięciu nie ma w sobie nic ciekawego, a tu za jednym podejściem poleciały 4 odcinki pod rząd. Jedynie przewijam intro, łudząco przypomina mi to z "Arcane" i totalnie nie pasuje do serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones