1899
powrót do forum 1 sezonu

1899 musiał

ocenił(a) serial na 9

Maciek zagrał świetni mogę to powiedzieć bo oglądałem cały sezon. A niektórzy rodacy jak zwykle krytykują. Jedyny Polak w serialu oglądanym na całym świecie a tu (bo po Polsku mówi bo reklamował szczepionkę) zamiast być dumnym że rodak coś osiągnął a naprawdę zagrał bardzo dobrze to rodacy jak zwykle szkoda. Maciek zagrał bardzo dobrze.

zygmunt159

Jeśli chodzi o sam język, to zauważyłem, że każdy aktor mówi w swoim ojczystym języku więc zastanawiam się dlaczego podali ścieżkę oryginalna jako angielska. Skoro więcej tam słychać niemieckiego i hiszpańskiego....

ocenił(a) serial na 6
zygmunt159

Nie jedyny. Jest jeszcze Adamczyk w "For All Mankind", serialu z większym zasięgiem niż 1899. Zagrał tam bardzo dobrze jedną z istotnych postaci.

ocenił(a) serial na 7
zygmunt159

Pomyśl co by było na forum, gdyby Musiał mówił po angielsku. Foliarzom, konfeferatom i kucom nic nie pasuje. Oni tylko gejów i tęczy wypatrują... ciekawe skąd taka fiksacja ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
egzik01

Zluzuj zwieracze, bo już się osrałeś. Tumanami mozesz nazwać swoich kolegów na foliowych szur forach... Wsumie to ci nie współczuję, że jesteś tak ograniczony, że filmy i seriale programują ciebie społecznie. (Sic)! Cóż, mam nadzieję, że nigdy nie osiągnę "elementarnej świadomości o tym na czym świat stoi" spod znaku konfederacji, korwina i innych oszołomów. Już jestem za stary na te kucowe mądrości.

użytkownik usunięty
zygmunt159

Też uważam, że wypadł pozytywnie. Na forach zagranicznych nawet "przyjemnie dla oka"było wymieniane.
Rola poboczna, niech podszliwuje troszkę I będzie może coraz lepiej. Kto wie, może powrót w sezonie 2.

zygmunt159

Dokładnie. Polacy to jednak bardzo specyficzny naród. Dużo wśród nas zawistników i malkontentów. Niestety. Oceny filmów też mają średnio niższą ocenę niż na zagranicznym IMDb ratings. Tam np. ten serial ma ocenę 7,7, tutaj 6,9. Z innymi produkcjami jest podobnie. I gdyby chociaż świadczyło to o wymagającej publice koneserów filmowych, którzy surowiej oceniają. Nic bardziej mylnego- jak poczyta się polskie komentarze na filmwebie to jest wysyp takich głupot, czepialstwa, januszostwa i szurostwa, że można ręce załamać.

Brzozka1

Bo polacy są zawsze bardziej krytyczni niż zachodni widzowie. Wszystko oceniają pod względem logiki i spójności. Dlatego my nie potrafimy kręcić seriali tak jak np. amerykanie bo brakuje nam fantazji. Wszystko musi być zgodne z rzeczywistością.

ocenił(a) serial na 7
zygmunt159

Normalnie zagrał. Nic nadzwyczajnego. Nie wiem, czym się tu podniecać. A niech se gra nawet i we Władcy Pierścieni albo w Star Wars. Nic mi do tego.

zygmunt159

Musiał świetnie zagrał, i życze mu powodzenia w aktorskiej karierze, natomiast to że sprzedał się i stał się kolejną celebrycką sprzedajną dziwką, bo za srebrniki judaszowe reklamował szpryce od których do dzisiaj umierają ludzie, to juz zupełnie inna para kaloszy. 

egzik01

Typie, nadajesz się do lekarza.

zygmunt159

Dla mnie zagrał tak, że pierwszy raz jak go oglądałem to nie musiałem, z zażenowaniem odwracać wzroku. Nagrody Emmy to bym mu jednak nie przyznał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones