1899
powrót do forum 1 sezonu

Słabo

ocenił(a) serial na 5

No niestety, wielkie rozczarowanie. Niby wszystko się zgadza ale....
Myzyka jakby z Dark, mroczny klimat, dobre aktorstwo ale wieje nuuudą i nic się w tej historii nie klei. Nie porywa, męczy, nudzi.

A wysokie oceny na imdb i początkowo na filwebie to jakieś nieporozumienie . Podobnie jak Pierścienie Władzy miały podbitą ocenę tak i to coś. Za chwilę bez sensu będzie kierować się ocenami...

ocenił(a) serial na 5
Angelo25

Zależy kto co lubi , mnie nie przeszkadza wolne tempo co nie oznacza że wieje nudą i nic się nie dzieje .

ocenił(a) serial na 5
Diabeu_Tom

I w tym jest urok kina. Jednym się podoba innym nie. O gustach się nie dyskutuje. Ja jestem rozczarowany ktoś inny będzie zauroczony.

Angelo25

Piszesz, że o gustach się nie dyskutuje a piszesz, że na IMDb i Filmweb zawyżone oceny i jakieś nieporozumienie. Pezeczysz sam sobie....

ocenił(a) serial na 5
Przemek_Lewandowski_1444

Nie do końca ;-) Nie spieram się na siłę z nikim kto napisze, że mu się podobało albo nie i jeszcze doda co lub skomentuje. Raczej spieram się co do faktów lub kwestii technicznych.
Co do oceny na imdb jak najbardziej to wytknąłem bo są ewidentnie sterowane i nieprawdziwe . Tak jak już ktoś wspomniał 2000 głosów było przed premierą. Ja akurat tego nie widziałem ponieważ wszedłem po premierze ale dawałem też przykład Pierścieni władzy które miały zblokowane negatywne oceny.

Jeszcze jakiś czas temu (wg mnie podkreślam) średnia ocen byłą wiarygodna chociaż bardziej (i to też wg mnie) na filmwebie niż imdb teraz pojawia się kolejna produkcja która ma zawyżone oceny tak "zdroworozsądkowo". Chociaż dzisiaj spadło z 9.2 na 8.5.

Chodzi więc raczej "generalnie" o obecną wiarygodność portali filmowych a nie oceny filmów pod moje gusta. Jestem raczej przeciętnym widzem, nie mam wygórowanych oczekiwań i zazwyczaj moje oceny zbliżały się do średniej punktacji filmu.

No może być też tak , że doznałem urazu głowy i mam urojenia i zacząłem inaczej postrzegać świat :-) . Tak to też jest możliwe

Angelo25

Czyli chcesz powiedzieć, że na i imdb zawyżają oceny netflixowi czyli konkurencji? Dość karkołomne stwierdzenie

ocenił(a) serial na 5
Diabeu_Tom

Właściwie to tempo wcale nie jest wolne i tempo akurat mi nie przeszkadza. Całość tylko mnie jakoś męczy... nie wiem do końca dlaczego. Nie mój klimat a Dark był moim ukochanym serialem

ocenił(a) serial na 7
Angelo25

Troszeczkę za dużo wątków melodramatycznych. Ale ogółem spoko - serial przechodzi z jakiegoś filmu ,,drogi'' w stronę horroru, a na końcu sci-fi. ostatnie dwa odcinki naprawdę zaskakują. :)

Angelo25

Nieporozumieniem jest twoja opinia

ocenił(a) serial na 5
P0tter

Ale chyba mam prawo do własnej opinii? Nikomu jej nie narzucam i jest to moje subiektywne zdanie. Ostatecznie widz sam wyrabia swoje po obejrzeniu . Powtórzę : po fenomenalnym Dark to nawet obok niego nie leżało. Wg mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones