1899
powrót do forum 1 sezonu

Szok

ocenił(a) serial na 1

Jestem w podwojnym szoku, po pierwsze dlatego ze tylu osobom sie ten serial podobal a po drugie dlatego ze jest on tak slaby ze nie wiem jak to skomentowac pozostajac kulturalnym. Poza wieloma niedociagnieciami dwa pierwsze odcinki jeszcze nie byly takie zle. Ale jak kapitan zaczal sie zachowywac niczym terorysta i jego poplecznicy stanowili tak smieszna zbieranine ktora byla tak przewidywalna i zgodna z tym co nakazuje wspolczesna poprawnosc polityczna ze jeszcze dwa dni po obejrzeniu 4 odcinkow jest mi jeszcze slabo na zoladku.

ocenił(a) serial na 1
daviddylaggg

nikomu sie ten serialk nie podobal, to dno

devill79

Tak tak, absolutnie nikomu. Wszystkie te pozytywne oceny i komentarze na Rotten Tomatoes, Filmweb oraz IMDB to albo kłamcy, albo boty wykupione przez twórców serialu. YouTuberzy, którzy od lat prowadzą kanały z recenzjami filmów i pochlebnie wypowiadają się na jego temat zostali przekupieni. Mało tego, niezależne serwisy recenzenckie z pewnością zostały masowo zhackowane, bo niemożliwym jest, że jakiemukolwiek redaktorowi przeszło przez myśl, że 1899 może być w miarę okej. Człowieku, czy ty zdajesz sobie sprawę jak daleko zaszedłeś w swojej głupocie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones