1923 (2022)
1923: Sezon 1 1923 Sezon 1, Odcinek 3
Odcinek 1923 (2022)

Wojna wróciła do domu

The War Has Come Home 57m
7,9 247
ocen
7,9 10 1 247
1923
powrót do forum s1e3

John Dutton Sr

ocenił(a) serial na 8

Może byłem nieuważny, ale mam wrażenie, że postać Johna Duttona, syna Jamesa, nie była zbyt dobrze zarysowana. O jego istnieniu dowiedziałem się dopiero w momencie jego śmierci, gdy Cara pisała list do Spencera informując go o tym fakcie.

ocenił(a) serial na 7
Halconnegro

Oglądam właśnie trzeci odcinek i John Dutton Sr jest obecny od początku serialu. Co ciekawe aktor grający go jest podobny do aktora, który grał Jamesa Duttona.

ocenił(a) serial na 8
aksa12

Właśnie wiem, że grał, ale przez nieuwagę się na nim nie skupiłem. Nie wiem dlaczego, ale utiżsamiałem tego aktora z tym samym, który odgrywał niedoszłego teścia Jake'a. Ech Ci kowboje... wszyscy muszą być nieogoleni, jeździć na koniach i nosić kapelusze ;)

ocenił(a) serial na 8
Halconnegro

*tfu! Teścia Jacka!

ocenił(a) serial na 7
Halconnegro

Obejrzałam cały sezon w dwa dni. Akurat teść Jacka nie zapadł mi w pamięć. Muszę chyba przejrzeć te trzy pierwsze odcinki.

ocenił(a) serial na 7
Halconnegro

Mam dokładnie te same przemyślenia. Właśnie skończyłem 1883 i zastanawiam się dlaczego postać, która spaja te dwa seriale jest potraktowana po macoszemu. Czy ktoś pomoże to rozjaśnić?

ocenił(a) serial na 8
barteklojewski2

Sądzę, że poza Taylorem Sheridanem raczej nikt tego nie rozjaśni ;-) Moja osobista teoria jest taka, że jako przedstawiciel "średniego pokolenia" John mógł nie wydawać się twórcom na tyle interesujący, żeby pogłębiać jego postać. Jacob - senior rodu, jest twórcą potęgi rancha Duttonów i reprezentuje zmierzch pewnej epoki i pewnych wartości. Spencer, drugi syn Jamesa, jest jeszcze młody i symbolizuje siłę, środek dnia. Jack natomiast to czysta młodość i nadzieja na jutro. John nie mieścił się w żadnej z tych kategorii

ocenił(a) serial na 8
Arya_2

Ciekawa i sensowna koncepcja. @barteklojewski2 cieszę się, że nie wyszedłem na ignoranta i znalazła się przynajmniej jedna osoba o odczuciach podobnych do moich :)

ocenił(a) serial na 6
barteklojewski2

również uważam, że ten słodki dzieciaczek z 1883 zasłużył na wykreowanie lepszej postaci w 1923. Jego lina tak naprawdę jest dla nas najważniejsza, więc mogli mu chociaż poświęcić 15 minut. Już w pierwszych odcinkach poznajemy jego żonę, a nadal niewiadomo co się dzieje z Johnem. Tak naprawdę pojawia się dopiero na spacerze w mieście, kiedy przytula Emme, wtedy domyślam się, że to musi być John.

ocenił(a) serial na 10
Halconnegro

Pomyślałam o tym samym.

Halconnegro

Mam tak samo. Liczylam ze ta postac bedzie lepiej rozpisana - takie spoiwo 1883 i 1923. Mialam nadzieje ze bedzie jakas rozmowa, wspomnienia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones