PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766135}

24: Dziedzictwo

24: Legacy
6,4 872
oceny
6,4 10 1 872
24: Dziedzictwo
powrót do forum serialu 24: Dziedzictwo

Pierwsze dwa odcinki

ocenił(a) serial na 6

Jestem pozytywnie zaskoczony po premierze. Nie obyło się bez kilku głupot oraz utartych schematów z poprzednich serii. To 24 w nowej odsłonie z nowymi postaciami, ale zrobione w tym samym schemacie. Większość postaci i wątków ma duży potencjał rozwoju i liczę na kilka zaskoczeń. Carter daje radę, bardzo przypomina Jacka w swoim zachowaniu.

ocenił(a) serial na 8
MoszeUsz

Najgorszy wątek to ta małolata-terorystka(aktorka wygląda na o wiele starszą). Głupia była scena jak Carter i jego żona uciekają z domu a ludzie idą jakby nigdy nic(był jeden głośny strzał). Akcja na posterunku była dobra.

ocenił(a) serial na 6
WOLVERINE55

Wątek w szkole ma duży potencjał. Ale z drugiej strony dobrze pamiętasz, że zawsze w 24 był jeden niepotrzebny zapychacz np. Kim Bauer itd. W pierwszym odcinku Ingram odbiera medal i przemawia by kilka minut później wejść do CTU. Nawet jeśli to ten sam budynek to by nie zdążyła.

ocenił(a) serial na 8
MoszeUsz

A co przypuszczeń co do tego kto odpowiada za całą aferę to myślę że może być to ktoś ze sztabu drugiego kandydata na prezydenta. Bo ta asystentka to zbyt oczywista...

ocenił(a) serial na 6
WOLVERINE55

Na pewno nie ona. Może jego ojciec, albo ktoś kogo jeszcze nie widzieliśmy.

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Oj ten wątek jeszcze jest niezły:) W porównaniu z pumą z drugiego sezonu... heh :)

ocenił(a) serial na 8
mofo1990

No puma była faktycznie słaba, i wyglądała jakby to był fragment filmu dokumentalnego, jak ją pokazali.

WOLVERINE55

Na to samo zwróciłem uwagę podczas ucieczki z domu

MoszeUsz

Ba nawet watek wtyczki w ctu w pierwszym odcinku jak w pierwszym sezonie. - maison postrzelony przez kiefera a tu razony paralizatorem przez babke. A na kim bauer mianuje te murzynke glownego bohatera

MoszeUsz

A powiedz mi, czy jest sens oglądać ten serial, jak się oglądało tylko pierwszy sezon z Suterlandem. Czy lepiej najpierw tamtą całość?

ocenił(a) serial na 8
Gasza1910

Jedyna rzecz jaką ten serial ma wspólnego z poprzednią wersją to postać Toniego Almeidy. Jeśli nie widziałeś starej wersji(do siódmego sezonu) to możesz mieć problem ze zrozumieniem czemu Tony występuje w takim charakterze w tym sezonie.

WOLVERINE55

aha... dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones