PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687214}

2XL

6,2 2 477
ocen
6,2 10 1 2477
2XL
powrót do forum serialu 2XL

Ja chciałabym wiedzieć czy Albert z Olą się rozstana??co u Laury?przecież straciła na koniec prace przez głupią pacjentke i czy wybaczy Karolowi??No i co Agatka zrobi jak zobaczy swoje zdjęcia porozwieszane w Labo i jak zareaguje na to Robert i czy będą razem??bo jest zamieszczone zdjęcie w necie jak niby w 13odcinku miał być pocałunek Agatki i Roberta,którego oczywiście nie było.

ocenił(a) serial na 10
Martyna25

Masz Rację tak się jakoś dziwnie kończył no właśnie miał być pocałunek a nie było ja też żądam Powrotu Serialu 2XL
Serial Znakomity a Aktorzy świetni

ocenił(a) serial na 8
Patryk_S_fw

To robił Polsat, wiec nie ma się czego spodziewać ! Mało to niepokończonych seriali ??? Szlag człowieka może trafić na to polsatowskie dziadostwo !

ocenił(a) serial na 7
Martyna25

Przylaczam się, tez chce tego serialu, jest świetny, uwielbiam Romanowska ;-)

ocenił(a) serial na 10
kindzia160294

Ja uwielbiam wszystkich aktorów którzy tam występują :-) i tęsknie za tą super ekipą i to bardzo :-(

ocenił(a) serial na 7
Martyna25

zgadzam się, przyjemny serial, osobiscie liczę na to że albert zejdzie się z laurą, od samego poczatku cos iskrzy, co prawda bylo by to troszeczke nie fer wobec olki ale przynajmniej bylo byloby to ciekawe rozwiniecie akcji :)

ocenił(a) serial na 10
igrzyska_smierci

No ja też liczę na to,że Albert może zejdzie się z Laurą bo ja też od pierwszego odcinka zauważyłam,że coś iskrzy mniędzy nami.Albert popadł w alkoholizm bo jest nie szczęśliwy w małżeństwie z Olą bo ona jest zbyt drętwa!!!!

ocenił(a) serial na 7
Martyna25

Ja też zauwazyla cos miedzy Albertem i Laurą :). Mogą być razem.

ocenił(a) serial na 10
kindzia160294

No i jeszcze wątek Agatki i Roberta :-) Mam nadzieje,że Agatka przekroczy kolejną granice,jak to jest pokazane na zdjęciu w necie,że w odcinku 13 miał być pocałunek,którego nie było :-( No i zdjęcia rozwieszone w Labo przez Alka i Laura straciła prace.Kurcze tyle wątków zaczętych i nie zakończonych :-(

ocenił(a) serial na 7
Martyna25

Jak już zaczęli to niech skończą, chociaz niech jeszcze drugi sezon zrobią zeby wszystko wyjasnic.

ocenił(a) serial na 10
kindzia160294

Dokładnie tak powinni nagrać 2XL,ale żeby zaraz pisać artykuł w necie,ze największe żenady ubiegłego roku to między innymi 2XL.

ocenił(a) serial na 10
Martyna25

To żałosne co wypisują na temat tego fajnego serialu.Jak czytam te denne artykuły to aż łapie doła :-(

ocenił(a) serial na 10
igrzyska_smierci

Jest profil na facebooku o nazwie Chcemy kontynuacji serialu 2XL.Proszę dołączcie :-)

ocenił(a) serial na 7
Martyna25

myślisz że to coś da? :)

ocenił(a) serial na 10
igrzyska_smierci

Nie wiem czy to coś da,ale zawsze warto próbować niż siedzieć z założonymi rękami i nic nie robić.Więc prosze żeby wszyscy fani dołączyli :-)

Martyna25

Dołączam się :D troszkę późno, ale dopiero teraz zauważyłam ten post. Jestem potwornie ciekawa co dalej z tego wyniknie. To świetny serial, ukazujący problemy wielu kobiet. Muszą zrobić II sezon!!

ocenił(a) serial na 10
meteoraa

Z tego co niestety widze to nie powstanie 2 sezon 2XL :-( Tak bardzo tęsknie za tym serialem i chcę go dalej oglądać!!!!

Martyna25

dlaczego? przecież jest genialny, dużo lepszy niż te całe "Barwy szczęścia" inne tego typu tasiemce.. Jedyny porządny polski serial, który warto zobaczyć bo jest o czymś

ocenił(a) serial na 10
meteoraa

Zgadzam się z tobą,ale polsat ma nas fanów w d... Ja i kilka fanów wysłaliśmy pocztówki do polsatu z prośbą o kontynuację serialu 2XL.Niby dużo fanów,a kilku fanów chce walczyć o 2 sezon :-( Na fb dołącz proszę do fanów profil o nazwie ''Chcemy kontynuacji 2XL'' nawet petycje pisaliśmy i nic cisza :-(

Martyna25

Dołączyłam już :) Kurcze, na prawdę szkoda, porządny serial zakończyli i to jeszcze w takim momencie.. Mogliby chociaż 2 zrobić, żeby wyjaśnić pewne kwestie ;) Ciekawi mnie co dalej z Albertem i Laurą no i oczywiścia Dorotką i Robertem o Bożenie nie wspomnę :D

ocenił(a) serial na 7
Martyna25

ja także chcę powrotu 2XL
od samego początku lubiłam ten film, tylko wkurza mnie to, że go nie dokończyli, a ja tak czekałam na 2. sezon :(

ocenił(a) serial na 10
natalia20001408

Bardzo bym chciała,żeby powstał 2 sezon 2XL.Tęsknie za tym serialem :-(

Martyna25

ja też tęsknie byl zajebisty !

ocenił(a) serial na 8
Martyna25

Minął rok, a serialu, jak nie było tak nie ma. Szkoda bardzo :(

ocenił(a) serial na 10
ZabusQ

Minęły 2 lata. Serial leciał jesienią 2013.

Martyna25

też żądam powrotu 2XL!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
Martyna25

Najlepszy serial ever i takie świnstwo , żeby go nie kontynuować :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones