30 srebrników (2020)
30 srebrników: Sezon 1 30 srebrników Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek 30 srebrników (2020)

Telarañas

Cobwebs 1h 18m
6,8 328
ocen
6,8 10 1 328
30 srebrników
powrót do forum s1e1

nie inaczej w tym przypadku, polaczenie thriller-horror-religia wypada naprawde dobrze. Pierwszy odcinek dlugosci niejednego filmu zrobil bardzo dobre wrazenie, Polecam i szczerze zachecam. MOCNE 8

ocenił(a) serial na 2
malyroman2006

Komentarz sponsorowany chyba

ocenił(a) serial na 2
przemas12

Festiwal żenady, nawet nie wiem od czego zacząć, radze nie przekonywać sie na własnej skórze, oszczędź sobie czasu.

przemas12

Dziękuję, ale jednak obejrzę. Jest naprawdę dobrze, uwielbiam hiszpańskie kino i ten serial również przypadł mi do gustu. Pozdro

ocenił(a) serial na 3
przemas12

" Komentarz sponsorowany chyba" oj chyba tak xD Przecież ten serial jest słąby jak barszcz sosnowskiego xD

ocenił(a) serial na 2
WujekChu1ek

Podejrzewam że poszło dużo hajsu na niego, wyszedł klops i teraz trzeba marketingiem nadrabiać - najlepsze że co nie którzy wmawiać próbują że to "pastisz" że "tak ma być" - śmiech przez łzy . Zwiastun przepowiadał coś ciekawego, zwróciłem na niego uwagę bo tematyka mi odpowiada, po obejżeniu serialu Patria apetyt na hiszpańską realizację zostało podsycone a tymczasem wczoraj obejżałem połączenie hiszpańskoskojęzycznego Ojca Mateusza z Klanem i tandetnym horrorem nawet niewiem której klasy ;)

przemas12

Kolego weź się nie pogrążaj. Widziałeś dwa seriale na krzyż i filmów też nie za dużo, a świrujesz nie wiadomo jakiego znawcę. Tak, ten serial to pastisz. Wystarczy obejrzeć filmy tego reżysera, żeby to zrozumieć, polecam film Bar, jest dostępny na nf. Albo Zbrodnia ferpekcyjna. Ewentualnie coś od duetu Tarantino/Rodriguez... Czyli takie filmy jak Grindhouse, Maczeta, albo Od zmierzchu do świtu. Poczytaj też co to kino eksploatacji...

ocenił(a) serial na 3
McGyverPL

Jeżeli to pastisz to chu1owy... Nawet tego nie wyłapałem... Ale jeżeli Ty tak mówisz to ok....

ocenił(a) serial na 2
WujekChu1ek

Widocznie nawet pastiszu nie potrafią nakręcić. Tak na poważnie, McGyverPl - nie pieprz o pastiszu i to porównywanie do "Od zmierzchu do świtu" tego g.... - boskie, idź i czekaj na drugi odcinek skoro tak Ci się podoba.

ocenił(a) serial na 3
przemas12

Kolega najwidoczniej nie zna pojęcia pastisz ;)

ocenił(a) serial na 3
WujekChu1ek

Ps. Nawet jeżeli reżyser lubuje się w kinie pastiszowym i takowe tworzy, to nie znaczy, że każdy jego film taki ma być i tak trzeba go odbierać.

ocenił(a) serial na 7
WujekChu1ek

Barszcz Dimitrija jest niebezpieczny, a "30 monet" to kolejny serial, który ma nas przyciągnąć przed ekran i zachęcić do komentowania, zwłaszcza sceny Eleny z kochankiem.

ocenił(a) serial na 3
trablend

O czym ty do mnie ze mną rozmawiasz, nie załapałem ani skrawka konsensusu, który chciałeś mi przekazać.... ZERO,NULL, JA NIE PONIEMAJUT.

ocenił(a) serial na 7
WujekChu1ek

Mówię tylko, że barszcz Sosnowskiego (Dmitrij Iwanowicz) powoduje poparzenia skóry, więc nie jest taki słaby. A 2 część komentarza odnosi się do sceny z 6 epizodu, kiedy to Pani weterynarz dokazywała z kochankiem w hotelowym pokoju, jeśli oglądałeś to wiesz o czym piszę.

ocenił(a) serial na 3
trablend

Wiem co to jest barszcz Sosnowskiego, nie używam słów których nie znam:P Serial skończyłem po 1 odcinku. Dostałem przez to poparzenia mózgowo-sosnowskiego ;)

ocenił(a) serial na 2
WujekChu1ek

Na grzybach można większe emocje znaleźć

ocenił(a) serial na 3
jaca1969

hehehe, dokładnie xD

ocenił(a) serial na 3
malyroman2006

To chyba oglądales inny serial.. Bo na pewno nie piszesz o tym. Jest bardzo słaby zero logiki. Szukają przerośniętego dziecko i nikt nikogo nie powiadomił tylko polecieli do burmistrza. Normlanie ranczo

ocenił(a) serial na 2
malyroman2006

Dobrze to ująłeś - robi - ale nie w tym przypadku

malyroman2006

Ten serial to prawdziwy mózgotrzep. Jest tak niedorzeczny, posrany, poważnie niepoważny, że nie da się koło niego przejść obojętnie. Oglądam bo jeszcze nigdy, żaden serial nie wzbudzał we mnie tyle skrajności, dlatego oglądam, zgrzytam zębami, śmieję się. Jest z tego jakaś przyjemność dziwna co prawda, ale może właśnie o to chodziło twórcom? Wrzucić wszystko do jednego worka wymieszać i sprawdzić cz cos z tego wyjdzie no i wyszło 30 srebrników.

malyroman2006

Oglądam pierwszy odcinek i odnoszę wrażenie że to taki Horror komediowy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones