30 srebrników (2020)
30 srebrników: Sezon 1 30 srebrników sezon 1, odcinek 1
odcinek 30 srebrników (2020)

Telarañas

Cobwebs 1h 18m
6,8 328
ocen
6,8 10 1 328
30 srebrników
powrót do forum s1e1

Gra aktorska na poziomie "Policjanci i policjantki". Zamiast strasznie jest śmiesznie, przez co żałośnie. Ten serial to poziom Netflixa a nie HBO

ocenił(a) serial na 5
Rollo_2

obrazasz Netflixa :D nawet oni nie maja takiego syfu, chociaz moze nie, kiedys obejrzalem pierwsze 10-15 minut jakiegos horroru chyba rodem z Chile i to byl ten poziom, a raczej jego brak ;)

ocenił(a) serial na 2
Rollo_2

Niestety nie dalem rady dokonczyc 1 odcinka... Poczatkowo myslalem, ze to komedia ale ku mojemu zdziwieniu podobno horrror. Troche sie usmialem bo serial naprawde zabawny jesli ktos szuka komedii.

Rollo_2

Nie obrazaj Netflixa. Obok crapów są tam też świetne produkcje. Ostatnio dużo bardzo dobrych produkcji pojawiło się na Netflixie. Za to HBO w ostatnim czasie to poziom poniżej żenady.

AgusKa1993666

To ja powiem tak. Netflix to 99% chłamu ale czasem zdarzają się perełki. HBO uważam, że ma więcej ambitnych produkcji ale chłam też się zdarza. Jednym z nich był np. Wojownik

ocenił(a) serial na 8
Rollo_2

Álex de la Iglesia mówi to Wam coś? Na 100% nic.

Dude_

Nic nie mówi.

ocenił(a) serial na 8
Rollo_2

Napisałem że na 100% więc nie musiałeś odpowiadać.

ocenił(a) serial na 2
Dude_

Teraz już nam będzie mówiło Panie Znawco... my znafcy kina nie doceniamy kunsztu. Prosze tylko o jedno, nie używaj słowa "pastisz" jak Twoi koledzy.

ocenił(a) serial na 8
przemas12

Kunsztu? Pastisz?

ocenił(a) serial na 6
Rollo_2

Obejrzyj Dzień bestii może zmienisz zdanie.
No i... daj szanse srebrnikom. W końcu nie wszystko srebro co się od razu świeci ;) ... czy jakoś tak

ocenił(a) serial na 7
Dude_

dlatego tak komentują, widzą w opisie horror i czekają na zwykły, nie znając twórczości Alexa i oceniają po pierwszym odcinku, ten reżyser i jego produkcje nie są dla każdego.

ocenił(a) serial na 4
emiliakosiorek

ja znam i niestety wszystkie jego filmy jada na podobnym patencie - ciekawa fabuła z potencjałem, niezłe zdjecia, kostiumy, scenografia i rozne zwariowane pomysly ktore rozbijaja sie o denny scenariusz, z dziurami rodem ze szwajcarskiego sera, gwałceniem logiki i telenowelowym rozwojem akcji (co jest szczegolnie widoczne w Srebrnikach)

Rollo_2

Zgadzam się, że poziom serialu tragiczny. Sceny robione tandetnie, nawet dzwony kościelne, które wydają dźwięk, bez poruszania się... HBO się sprzedało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones