30 srebrników (2020)
30 srebrników: Sezon 1 30 srebrników sezon 1, odcinek 8
odcinek 30 srebrników (2020)

Sacrificio

Sacrifice 1h 2m
5,8 218
ocen
5,8 10 1 218
30 srebrników
powrót do forum s1e8

Kurczę, ale efekty tego "potwora" jak na produkcję HBO tragiczne.
Mam wrażenie, że w domu ktoś byłby w stanie stworzyć coś bardziej realnego.

cohontes

Myślisz, że nie było ich stać na CGI? Popatrz, jak wygląda ten serial od strony wizualnej, od razu widać, że nie skąpiono srebrników ;)
IMHO to zamierzony efekt - ta produkcja to pastisz - kalka horrorów z lat siedemdziesiątych, jak i osiemdziesiątych. Zarówno mainstreamowych, jak i kina klasy "B".
To, że większość bierze go zbyt poważnie, to efekt niezamierzony :p
Oglądałeś "Od zmierzchu, do świtu"? Ja tez w trakcie zadawałem sobie pytanie: WTF?!

koziolekprzeprasza

no dobra.. ale jednak po dziecku, które urodziła krowa myślałem, że będzie nieco lepiej. Tam to była namiastka realizmu. A tutaj? Wyglądało to jak render w 5fps, nastolatka z 2005 roku, który odkrył coś na "dobreprogramy.pl"

ocenił(a) serial na 5
cohontes

Aż serialowy wiedźmin mi sie przypomniał jak zobaczyłem tego demona stworzonego przez jakiegoś 14 letniego grafika w 10 fpsach.
Powiem szczerze ze pierwszy odcinek super i tak do połowy w sumie było spoko ale po 5/6 odcinku, tragedia. Nie wiadomo co do czego ,czy to czary ,czy czarna magia. Fajnie się zapowiadało a wyszła kaszana jak horror klasy b puszczany w nocy na tv4
5/10 i to zawyżone za tyłek Eleny :)))

ocenił(a) serial na 5
cohontes

To nie jest stricte produkcja HBO. Producentem są dwie firmy Greenlit Productions oraz
Pokeepsie Films. HBO jest dystrybutorem. Tutaj idzie o prawo Unii Europejskiej. Platformy takie jak HBO, Netflix, Disney, Canal Plus muszą oferować filmy i seriale wyprodukowane na terenie UE. Dokładnie 30% oferowanych filmów i seriali musi pochodzić z UE Dlatego powstają czasami takie potworki, żeby wypełnić limit.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones