PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467100}

39 i pół

6,8 58 108
ocen
6,8 10 1 58108
6,0 5
ocen krytyków
39 i pół
powrót do forum serialu 39 i pół

To pytanie tyczy się zwłaszcza żeńskiej części widowni. Co takie w nim extra? I jaka normalna kobieta chciała by być z takim cepem jak on?

ocenił(a) serial na 8
christinearron

Płeć nie ma znaczenia a można się tylko domyślić co w nim widzą szalonego Gościa z duszą romantyka i głową pełną pomysłów lepsza alternatywa niż nudziarz zaraz napiszesz że zostawił no tak ale wrócił kto jest bez wad niech pierwszy rzuci kamień

ocenił(a) serial na 3
picardo20

I co z tego, że wrócił? Właśnie to mnie dobijało w osobach pozytywnie nastawionych do serialu. Kompletnie nie dostrzegały, że ta jego chęć wynagrodzenia żonie i synowi wcześniejszych krzywd była w 100 % sztuczna i nie szczera. On po prostu, przyszedł do swojego dawnego mieszkania i położył się koło żony, jak gdyby nigdy nic. I ta żałosna scena w kuchni, kiedy robił jej wyrzuty, bo śmiała się z kimś związać. Zamiast czekać wiernie pod drzwiami jak pies. Do tego jeszcze to jak chwalił się ile uwagi poświęcał synowi po odejściu od rodziny. Bo on był raz na wywiadówce. Taa jeden, jedyny raz w ciągu 7 lat. Wooooow!!!! Naprawdę, to niesamowity wyczyn. Dajmy mu za to jakąś nagrodę, albo tytuł "Ojca dekady" xd. Nie wiem, czy taki "nudziarz" jest lepszy ale wiem, że żadna normalna kobieta nie chciała by być z takim kretynem jak główny bohater serialu.

ocenił(a) serial na 8
christinearron

po pierwsze to "tylko serial" więc możemy go traktować trochę z przymrużeniem oka druga sprawa ty opowiadasz tylko początek serialu a reszta ?? Piosenka na Dachu,wyjazd do Czorsztyna za Nią,Wzięcie Syna w trasę,kupno terenu pod wspólny dom itd to się nie liczy? poza tym kto Powiedział że ona jest tzn była Normalna też na swój sposób zakręcona ;)

ocenił(a) serial na 3
picardo20

NIezłe pranie mózgu ci zrobił ten TVN.

ocenił(a) serial na 8
christinearron

się o mój mózg nie bój ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones