4 Blocks
powrót do forum 1 sezonu

Według mnie śmierć Vinca była mega traumą dla kogoś kto tak jak ja obejrzał serial w dwa dni, jednak to nie mogło sie udać Vincent przez wiele lat był gangsterem i honor do przęstępczego ziomka zwycięrzył przez co Vincent zamist uciec trafił w samo piekło bitwy między szwabami a arabusami po to aby odbić Tonego. Ostatni odcienek naprawdę może pocisnąć łzy niejednemu twardemu wyjadaczowi.

ocenił(a) serial na 6
Tsubasa_147

Szczerze mówiąc, według mnie sama decyzja o zaryzykowaniu świeżej miłości w imię jakiegoś niby "gangsterskiego honoru" to naiwność, która była dla mnie pierwszym z sygnałów, żeby dalsze sezony odpuścić.
Sama śmierć równie naiwna jak powyższe... Po strzelaninie totalnej, nagle oczywiście znikąd wyskakuje "szefo" z kosą na akcję kamikaze, która nie miała szansy zakończyć się niczym ponad 1 dźgnięcie... :/

ocenił(a) serial na 6
Tsubasa_147

Szczerze mówiąc, według mnie sama decyzja o zaryzykowaniu świeżej miłości w imię jakiegoś niby "gangsterskiego honoru" to naiwność, która była dla mnie pierwszym z sygnałów, żeby dalsze sezony odpuścić.
Sama śmierć równie naiwna jak powyższe... Po strzelaninie totalnej, nagle oczywiście znikąd wyskakuje "szefo" z kosą na akcję kamikaze, która nie miała szansy zakończyć się niczym ponad 1 dźgnięcie... :/

ocenił(a) serial na 6
Tsubasa_147

Szczerze mówiąc, według mnie sama decyzja o zaryzykowaniu świeżej miłości w imię jakiegoś niby "gangsterskiego honoru" to naiwność, która była dla mnie pierwszym z sygnałów, żeby dalsze sezony odpuścić.
Sama śmierć równie naiwna jak powyższe... Po strzelaninie totalnej, nagle oczywiście znikąd wyskakuje "szefo" z kosą na akcję kamikaze, która nie miała szansy zakończyć się niczym ponad 1 dźgnięcie... :/

ocenił(a) serial na 8
Damian_Boj

Właśnie też miałem takie odczucia o których wcześniej nie wspomniałem, debilne było też to że na tę ostatnią akcję pojechał z tym psychopatą Abbasem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones