PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=222427}

6 w pracy

6teen
7,6 6 313
ocen
7,6 10 1 6313
6 w pracy
powrót do forum serialu 6 w pracy

Jaki jest wasz ulubiony odcinek ?! mój to "ziom żywych trupów" pozdrawiam
i czekam na wasze odpowiedzi ;)

ocenił(a) serial na 8
Violettelle

wszystkie ; p

black_peace

Moje ulubione : "Ziom żywych trupów" , "Śliczni chłopcy" , "Guru" , "Akcja Jude" , "Jubilat" i "Pamiętnik" ;) Pozdrowienia dla fanów serialu ;*

ocenił(a) serial na 7
Fabulous_Paige

jak dla mnie rocznica, a w szczególności akcje Juda :D

ocenił(a) serial na 8
Violettelle

Ja nie znam tytułów odcinków, ale jeden szczególnie zapamiętałam xD A właściwie to był moment, pod koniec filmu. Cała paczka (albo tylko chłopacy) siedzą i oglądają nagranie wideo.. na ekranie strażnik (czy tam ochroniarz) Ron ;D Siedzi i śpi w "gabinecie".. A nagle tu zaczyna takie akcje odwalać xD Lata po tym centrum, tańczy hip-hop w "gabinecie" śpiewa itp itd ;)

ocenił(a) serial na 8
Soulja_Boy_x3

To był "Kłopotliwy sługa" :D Faktycznie, ten odcinek był świetny (Wayne jak zwykle mnie rozwalał...). A końcówka była genialna.

Mi się najbardzije podobał "Gorzej być nie może" (Wyatt wreszcie na dobre zostaje oderwany od Sereny, pojawia się Wayne ^^), "Ziom żywych trupów" (absurd mnie powalał), "Edukacja Wyatta", "Ciemna strona Dartha", "Ciągle Courtney, Courtney, Courtney" (fajnie pokazano relacje między siostrami).

Pozdrowienia i niech kisiel migdałowy będzie z Wami ^^

Violettelle

Moje ulubione odcinki to "ziom żywych trupów", "ofiary mody","dzwonię niechcący znów", "śliczni chłopcy", "ukryta kamera" i "guru".
A serial świetny!!!!!!!!

Pozdrawiam:)

Violettelle

Mam link dla fanów :)
http://www.kreskoweczki.pl/6-w-pracy/
http://www.6-w-pracy.kreskowka.pl/

aga_xD

ta pierwsza strona tylko ukradła odcinki od tej drugiej, dlatego połowa już nie działa. Na kreskowka.pl aktualnie działają wszystkie odcinki zachęcam do oglądania, bo warto ;]

Violettelle

w jakimś odcinku wyatt śpiewał piosenkę dla chyba.. marlo (?) czy ktoś umiałby podać mi do niej chwyty gitarowe ? ;D jakiś geniusz który wyłapie to ze słuchu :)

ocenił(a) serial na 8
Bogusia

"Kłóćmy się" i oczywiście "Ziom żywych Trupów" :)

ocenił(a) serial na 10
szanona

wszyyyystkoooo ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones