PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645413}

666 Park Avenue

6,8 4 278
ocen
6,8 10 1 4278
666 Park Avenue
powrót do forum serialu 666 Park Avenue

Witam. Czy będzie drugi sezon? Jeśli nie to czy wszystkie wątki w 1 sezonie zostały zamkniete?

Belsnizkel

16 listopada 2012 r. ogłoszono koniec serialu z powodu niskiej oglądalności, serial zakończył się po 13-tu odcinkach pierwszego sezonu. Ciężko stwierdzić, czy może kiedyś do niego wrócą.

ocenił(a) serial na 7
Belsnizkel

Myślę, że skoro mieli niską oglądalność, raczej nie wrócą do niego, tak jak do Veritas The Quest ;/ - zdjęli go z anteny w 2005, a ja do dzisiaj się zastanawiam, jakie byłoby zakończenie -.-
Co do wątków, uważam, że jednak nie wszystkie zostały rozwiązane. Ok - wyjaśniło się co do Jeny, ale nie wszystko, to samo, co w pozostałych kwestiach.

ocenił(a) serial na 8
ustinja

Nienawidzę tego. To już któryś z kolei serial, który polubiłam i go anulowano :(
Najgorsze jest właśnie to, że teraz kręcą tak seriale, że finałowe odcinki zamiast zamykać wszystkie wątki to je jedynie przedłuża do następnego sezonu. Skoro nie są pewni czy serial odniesie sukces czy nie to niech kręcą chociaż tak by sezon był kompletny :/

ocenił(a) serial na 7
LunaAmelia

Zgadzam się.

LunaAmelia

W takich wypadkach mogliby nakręcić po zakończeniu serialu odcinek lub dwa "alternate ending" jak czasem jest na DVD.

ocenił(a) serial na 8
LunaAmelia

Tak właśnie. Dlatego podobało mi się że w innym (podobnym?) serialu - American Horror Story każdy sezon jest zamkniętą całością.

vicky_filmaniak

W Awake zamknięto na szybko w dwóch ostatnich odcinkach i wyszło w miarę OK.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones