PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645413}

666 Park Avenue

6,8 4 277
ocen
6,8 10 1 4277
666 Park Avenue
powrót do forum serialu 666 Park Avenue

Doskonały

ocenił(a) serial na 10

Można powiedzieć, że tylko serial, ale żaden nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak 666 Park
Avenue.
Dosłownie "wchłonąłem" go w ciągu kilku dni i wiem, że ciężko będzie mi znaleźć serial tej klasy.
Nie wiem czy King maczał tu palce, ale scenariusz jest w jego "rytmie" a sam pomysł - doskonale wykorzystany i zrealizowany.
Z czystym sumieniem - polecam.

ocenił(a) serial na 8
Ignitarius

Zgadzam się, w każdym odcinku coś się dzieje, nie ciągnie się jak flaki z olejem. Jest zaskakujący i niesamowity. Szkoda że tylko 13 odcinków. Ciężko się wciągam w jakiś serial a ten zaciekawił mnie od samego początku.

ocenił(a) serial na 8
Ignitarius

Potwierdzam. Wszystko jest rewelacyjnie dopracowane. Jeden z nielicznych seriali, który mocno mnie zainteresował. To, że nie jest tasiemcem składających się ze stu odcinków to tylko (IMHO) plus serialu.
http://sf-forum.pl/thread-34906.html

ocenił(a) serial na 5
Ignitarius

Chyba niewiele oglądaliście . Ten serial jest średni a miejscami kiepski. Czasem nudny a czasem po prostu głupi.
Polecam ,,Breaking Bad". To się ogląda jednym tchem.....

ocenił(a) serial na 10
conneryfan

Czytając Twój komentarz, jestem pewny, że sentencje "kiepski, czasem nudny a czasem po prostu głupi" powinieneś mieć w podpisie...

ocenił(a) serial na 6
conneryfan

Mam odmienne zdanie... otoz Breaking Bad niestety nie trafia do mnie wcale, mimo rewelacyjnych ocen! Przetrwalam 10 min odcinka pilotowego i wylaczylam potwornie znuzona! Choc checi mialam ogromne by zobaczyc to arcydzielo! ;) Natomiast 666 Park Avenue to dla mnie perelka, a dodatkowy plus za obsade! :)

ocenił(a) serial na 5
lacri2

Taka ciekawostka . Kompletnie nie pamiętam tego 666 PARK AVENUE , a to o nim świadczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones