PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645413}

666 Park Avenue

6,8 4 278
ocen
6,8 10 1 4278
666 Park Avenue
powrót do forum serialu 666 Park Avenue

Podobne????

ocenił(a) serial na 8

Witam chyba standartowy temat .Zna ktoś takie seriale.Coś w tym stylu oraz lost the lost room i podobne.

ocenił(a) serial na 9
terron

American horror story polecam

ocenił(a) serial na 8
dart22

Widziałem ale dzięki za odpowiedz

ocenił(a) serial na 8
terron

Bates Motel jest całkiem ciekawy :)

ocenił(a) serial na 8
terron

iiii jeszcze Hemlock Grove bardzo polecam !!!!!!

ocenił(a) serial na 8
pink_lips

kurcze oba też widziałem .A ten drugi nieskończony będzie a moim zdaniem bardzo fajnie prowadzony.

terron

Kingdom Hospital

ocenił(a) serial na 8
Aolis

Ten też chyba nieskończony był .Nie lubię takich otwartych spraw

terron

Under the Dome- S. Kinga http://www.filmweb.pl/serial/Under+the+Dome-2013-555086

ocenił(a) serial na 8
Aolis

damm czekam na sezon 2.Tak wiem nie mam życia wszystko widziałem chyba .

terron

Zero Hour?

ocenił(a) serial na 8
Aolis

Dzięki .Będzie co w samolocie obczaić .

terron

The Secret of Crickley Hall(2012) miniserial

terron

Nieskończony był serial "Królestwo" (Riget) Larsa von Triera. Szpital 'Królestwo'" ("Kingdom Hospital") to amerykański remake sygnowana przez Sephena Kinga. Tym razem historia jest ukończona, ale niestety serial nie dorasta do oryginału.

ocenił(a) serial na 6
pink_lips

Rzekomo trzeci sezon poleciał na pysk. Zakończyłem wiec oglądanie na pierwszym, bo po co sobie psuć opinię... tylko niedosyt pozostaje, no cóż, szkoda, ale wiele już seriali w ten sposób zmarnowali (Lost, Prison Break, Under the Dome, Orphan Black, itp.)

terron

StandarDowy, standard ma D na końcu...sorry ale ten błąd mnie wku*wia tak samo jak pisanie "dekold"...
A tak poza tymteż chętnie przeczytam co kto poleca:) Pozdrawiam

godneptun

oj tam, oj tam, najgorsze jest gdy kogoś 'szlak trafia' ;) już kilka razy zdarzyło mi się opluć kawą przez to ;) a z seriali takich z tajemnicą, to chyba ' Happy Town',ale niestety też nieskończone , tylko 8 odcinków. Alcatraz też fajnie się zapowiadało i dupa, 13 odcinków. A taka 'Moda na sukces' leci i leci i końca nie widać ;)

ocenił(a) serial na 8
godneptun

Błąd oczywiście jest nie mój pierwszy i nie ostatni. Staram się zwracać na to uwagę ale jak widać nie za mocno. Z seriali zaczyna się salem Penny Dreadful i the 100 niby taki młodzieżowy ale zwinnie prowadzony .

terron

Po tamtej stronie znany też jako Outer limits.

ocenił(a) serial na 8
forek23

Klasyk znam na wskroś.

ocenił(a) serial na 6
forek23

Oj, tak. Totalny klasyk.

terron

Serial mocno zbliżony klimatem to Czerwona Róża - Red Rose - Stephen King (2002) (miniserial). Jak dla mnie średni, jak większość ekranizacji King'a. Jednym z wyjątków jest Sztorm stulecia - Storm of the Century (miniserial) z 1999 roku, który osobiście polecam.
A poza tym klasykę Miasteczko Twin Peaks (1990-1991) D. Lynch, M. Frost.

terron

carnivale!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones