PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645413}

666 Park Avenue

6,8 4 278
ocen
6,8 10 1 4278
666 Park Avenue
powrót do forum serialu 666 Park Avenue

Same nieścisłości

użytkownik usunięty

Jak to możliwe, że Gavin zmusza jej przybranego ojca do zastrzelenia Henry'ego, następnie przyznaje się do zabicia matki Jane, a ona jak gdyby nigdy nic? Dlaczego nagle przechodzi na jego stronę, chociaż wie jakim jest złym człowiekiem? Co na to wszystko Henry, który dotychczas nie miał styczności z tym wszystkimi paranormalnymi zjawiskami i dla niego to nowość? Przecież to się kompletnie nie trzyma kupy.

Jak dla mnie to:
Gavin ma konszachty z diabłem i ma super moce, które udowodnia w kilku innych sytuacjach.
Jane zgadza się na jego warunki, bo wie, że jeżeli tego nie zrobi Henry umrze, a wiec w imie milosci sie poswieca. Poza tym w ostatnich scenach jak Gavin mowi Jane jakie ma wizje przyszlosci, Jane ma niezbyt wyrazna minę i widać, że jej się to nie podoba.
Henry moze do tej pory nie wiedziec co sie wokol niego dzieje (nie jest zbyt kumaty), jego cudownie ocelenie moze przypisywac, ze kula cudownie ominela wazniejsze organy itd...

ocenił(a) serial na 4

Mnie tam ciekawią bardziej te schody... Czym one są ? Portalem czasowym czy sposobem kontaktów między światem żywych a umarłych w budynku ? No i jak to się wiąże z książką Gabrielli Pierce ? Niestety, nie wyszło polskie wydanie -_-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones