PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129639}

8 prostych zasad

8 Simple Rules... for Dating My Teenage Daughter
6,9 8 300
ocen
6,9 10 1 8300
8 prostych zasad
powrót do forum serialu 8 prostych zasad

Serial był dobry gdy grał w nim John Ritter, po jego śmierci serial zrobił się nudny

użytkownik usunięty
stahustach

dokładnie w 100 % się z Tobą zgadzam.
w ilu odcinkach grał ?

ocenił(a) serial na 3

A przepraszam, czemu on umarł, bo oglądam przypadkiem i on cały czas tam jest ;./

Wyskrobana

Ja jestem fanką serialu podobają mi się odc. z Johnem i po jego śmierci również ... a o ile dobrze się orientuję to on zginął w jakimś wypadku.

ocenił(a) serial na 9
teenspirit.

John Ritter zasłabł na planie filmowym do "8 prostych zasad". Zmarł po przewiezieniu do szpitala - najprawdopodobniej było to rozwarstwienie aorty. W serialu jest wspomniane, że Paul zasłabł w sklepie.

GinaG

Ja właśnie nie lubię tych odcinków zaraz po jego śmierci.. Szczególnie Cate jest wkurzająca. I ciągle 'that's so sweet..'
Za to Bridget jest super ;d i Kyle, ale kiedy Kerry z nim zerwała, już go nie pokazywali, a szkoda.

@GinaG - On September 11, 2003, following an interview on the set with the Museum of Television & Radio, John Ritter suffered an aortic dissection. After he experienced discomfort during a rehearsal that afternoon, crew members took Ritter to a nearby hospital, where he died that night.

Nie zmarł na planie. Na wikipedii pisze, że zmarł podczas wywiadu.

youhaveamessage

stahustach dokładnie odcinki gdy był ojciec były najlepsze

ocenił(a) serial na 8
kaluf

ja lubię wszystkie choć faktycznie bez niego na początku jakoś tak dziwnie się oglądało;] szkoda że go nie ma świetny aktor!

pela18oo

Też się zgadam, że najlepsze odcinki są z nim. Później, po jego śmierci serial jakoś daje rade, ale to już nie to samo.

ocenił(a) serial na 10
Wyskrobana

Oglądałem wiadomość na temat jego śmierci. Był tam wywiad z jego żoną, która powiedziała, że zmarł 4 godziny po przyjęciu do szpitala w wyniku "rozerwania" aorty. Lekarz który go przyjmował zlecił skan klatki piersiowej, jednak nikt go nie wykonał...Gdyby badanie zostało wykonane pokazałoby ono owe rozwarstwienie aorty i dałoby się to naprawić operacyjnie...jednak wyszło jak wyszło i lekarze o rozwarstwieniu dowiedzieli się dopiero po śmierci.

stahustach

Wam sie jeszcze podobaja te dalsze odcinki bez glownego aktora? Przeciez tego dalej sie ogladac nie da! Dolujacy i nie smieszny. John Ritter

użytkownik usunięty
voolgin

dokładnie wg mnie też najlepsze odcinki były z John'em.
I tak jak wyżej dalsze odcinki są mało śmieszne wręcz powiedział bym że żałosne są.

ocenił(a) serial na 8
stahustach

Mnie się Tam dalej podobają ; p

stahustach

a ja tyle powiem chciałem zacząć to oglądać oglądnąłem 1 odc a w drugim john juz nie zyl :( ale wciągneła mnie ta ich żałoba/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones