PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129639}

8 prostych zasad

8 Simple Rules... for Dating My Teenage Daughter
6,9 8 300
ocen
6,9 10 1 8300
8 prostych zasad
powrót do forum serialu 8 prostych zasad

Kerry czy Bridget?

ocenił(a) serial na 10

Którą bardziej lubicie?
Narcystyczną Bridget, czy "samotną", zbuntowaną Kerry?
Ja zdecydowanie Kerry. Nie twierdze, że Bridget nie lubię, można się z niej pośmiać a raczej z jej głupoty...

ocenił(a) serial na 6
Giselle123

Ja właśnie bardziej lubiebridget za jej glupote. Kerry jest taka... hmmm.. nigdy jej nic nei pasuje xP

dominisia_10

Ja też bardziej lubię Bridget. Jej głupota czasami powala i jest zdecydowanie bardziej atrakcyjniejsza i nie chodzi mi tylko o wygląd ale o to jak aktorka odgrywa swoja rolę, o wiele chętniej się ją ogląda a Kerry moim zdaniem jest po prostu nie ciekawa.

GoSSxD

Ja wolę Kerry...:) Bridget też jest nawet fajna:))

Verona1631

Bridget

kaluf

wolę Bridget. Nie zawsze jest taka głupia przecież, a nawet jak powie coś głupiego to się można pośmiać.

ocenił(a) serial na 7
Giselle123

Początkowo wolałam Kerry, ale potem zachowuje się jak oszołomka xd ten motyw z lesbijkami i ogólnie społecznymi akcjami. Mnie obie irytują, są u mnie na równi. Bridget jest spoko, ale wiadomo, że się skupia nie na tych rzeczach co trzeba, Kerry też jest spoko, ale zawsze uważa się za tą lepszą, mądrzejszą, bardziej odpowiedzialną, a często tak nie jest.

ocenił(a) serial na 8
Giselle123

100% ruda

ocenił(a) serial na 8
Verolite

oglądam od niedawna ale idzie naprawdę ja polubić

ocenił(a) serial na 6
Giselle123

Najzabawniejsze jest to że Amy jest starsza niż od Kaley, odwrotnie jak ich postacie. :o)
Mnie trochę przerażało że podoba mi się Kerry, bo to przecież dziecko jeszcze (szczególnie fajnie wyglądała gdy się ubrała na party w stylu lat 60ych:;o)). Ale odetchnąłem z ulgą kiedy zobaczyłem że aktorka jest w moim wieku a w czasie kręcenia filmu była już po 20tce. :o)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones