PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793743}

9-1-1

7,8 3 656
ocen
7,8 10 1 3656
9-1-1
powrót do forum serialu 9-1-1

1. Brakuje mi tu dramatyzmu. Lekki klimat nie pozwala mi wczuć się w tragedie ofiar i powagę sytuacji. Brakuje przekonujących emocji.
2. Ciągłe zarywanie strażaków do ofiar lub odwrotnie, i to w tak poważnych sytuacjach, jest nie na miejscu, nieprofesjonalne, nierealistyczne i niesmaczne.
3. Niektóre wątki zostają urwane i nie zostają dokończone. Dziwne skoki z jednej sytuacji do drugiej, nieraz w różnych porach dnia lub w ogóle innego dnia. Frustrujące.
4. Jak to jest, że straż pożarna zawsze jeździ na akcje stadami a policjantka jeździ sama? Szczególnie to uderza, bo przecież w USA policjanci zawsze jeżdżą we dwóch. A przynajmniej w większości. A tutaj jedyna kobitka z policji nigdy nie ma partnera.
5. Jak to jest, że już w pierwszych 3 odcinkach ktoś z głównych bohaterów lub ich rodziny trafia do szpitala? Jakaś plaga czy co? W kilkuosobowej grupie nagle wszyscy mają wypadki, bo musi być ciekawie. Powstaje wrażenie, że jest to wymyślane na siłę.

Poza tym serial fajny, przypadki ciekawe i oryginalne. Podoba mi się połączenie różnych służb w jednym serialu. Można od początku do końca obserwować akcje.

Jeśli ktoś zna podobne seriale, szczególnie o policjantach, to chętnie obczaję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones