PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808286}
7,6 477
ocen
7,6 10 1 477
A Million Little Things
powrót do forum serialu A Million Little Things

Bardzo dobry obyczaj

ocenił(a) serial na 7

Wreszcie po latach coś, co minimalnie wywoluje u mnie podobne uczucia do PARENTHOOD. Dopiero po prawie 4 latach znalazło się coś, co jest dobrym następstwem.
Dałąm szansę This Is Us ale to ten obejrzałam na wdechu, podczas gdy kultowy już This Is Us jakoś mi nie idzie. Nie mogę przekonać się do bohaterów.

ocenił(a) serial na 7
MsMcNamara

No właśnie This is us bardzo chciałam zobaczyć, ale się w końcu nie udało. Nie mogę więc porównać, ale jak tam w migawkach postacie wydawały się prawdziwe, to tu wszystko jest takie gładkie, faceci wymuskani, gwiazda zespołu rockowego wydaje się gwiazda boysbandu, zresztą wszyscy oni jak z boysbandu.. Serial traktuje o poważnych problemach, ale wszystko jest tak słodkie, rozwiązania tak łatwe, ogólnie cool, ok, po hamerykansku pełną gębą. Taki Domek na prerii dla dorosłych, chociaż nawet dzieci wydają się tu bardziej bajkowe, niż w hiciorze sprzed lat...

tatitta

10/10 dla mnie tez przesłodzone do granic możliwości. Zdecydowanie wolę This is us

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones