PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10001243}

Island

A-il-lae-n-deu
7,0 166
ocen
7,0 10 1 166
A il lae n deu
powrót do forum serialu A-il-lae-n-deu

Rozczarowujący

ocenił(a) serial na 5

Moim zdaniem niestety drama słaba.

Fabuła wtórna, ale mogłaby być całkiem w porządku, CGI zaskakująco dobre, mi chyba głównie bohaterowie nie podeszli.

Między główną parą nie było żadnej chemii, a i oddzielnie jakoś tak... Nie porywali. Nie wiem, niby dostaliśmy ich smutne historie, ale kompletnie nie byłam w stanie się w nich wczuć, a zwykle nie mam z tym problemu.

Sama ich miłość kompletnie niewiarygodna - nie wiem kiedy niby zdążyła się w nim tak zakochać. Ok, powiedzmy że jako Mi Ho miała na to trochę czasu i okazji, ale jako Wonyoung? Pewnie, widywali się trochę jako dzieci (aczkolwiek głównie przez kraty i on się w ogóle nie odzywał...), ale jako dorośli mieli dosłownie 2 czy 3 spotkania, a tu nagle słuchamy o ich wielkiej miłości. Jak dla mnie to było kompletnie niewiarygodne i nieumocowane w fabule.

Jedynymi faktycznie ciekawymi i dobrze zrobionymi postaciami był Johan i ta uczennica.

Ogólnie - cały czas gadanie o tym samym, wieczne walki z demonami albo rozmowy o ochronie Mi Ho. I tyle. Dwanaście odcinków tłuczenia prawie non stop tych samych kilku sytuacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones