PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648739}

Arang and the Magistrate

A-rang-sa-ddo-jeon
7,5 290
ocen
7,5 10 1 290
A rang sa ddo jeon
powrót do forum serialu A-rang-sa-ddo-jeon

opis serialu

ocenił(a) serial na 10

co to za opis? zupełnie nie zgadza się z treścią serialu!

olla0807

Autor opisu nieźle zaszalał pisząc to

ocenił(a) serial na 9
Tiara_Jiyeon

nie da się ukryć hehe

ocenił(a) serial na 8
angel_160

Czy jest happy-end?

ocenił(a) serial na 9
Rzezbiarz_wg

Jak by na to odpowiedzieć żeby nie spojlerować.. hmm, można powiedzieć że happy endem ale nie takim klasycznym tylko jednak stworzona inna wersja tego "happy-endu" zależy też kto co uważa za takowy, bo nie mogę powiedzieć żeby na końcu wszyscy żyli długo i szczęśliwie..

ocenił(a) serial na 8
angel_160

Trudno oczekiwać, żeby Arang ożyła...

ocenił(a) serial na 9
Rzezbiarz_wg

a tutaj bym się z tobą kłóciła ;)

ocenił(a) serial na 8
angel_160

Nie mogę się pokłócić, bo tej dramy jeszcze nie oglądałem ... A mam ochotę, bo Min-Ah Shin jest zjawiskowo piękna.
Ale zaciekawiłaś mnie ... ;)
Dopytuję o pozytywne zakończenie, bo nie lubię nieokreślonych (sadyzm scenarzysty), jak w City Hunterze.

ocenił(a) serial na 9
Rzezbiarz_wg

nie spojleruj bo City Huntera jeszcze nie oglądałam .xD Ale masz rację też tego nienawidzę, po prostu mnie to osłabia, bo sama nie wiem co mam myśleć, a co do zakończenia w tej dramie to uważam że jest zakończona i to tak dobrze, mogłoby być lepiej bardziej określone, ale to co jest też nie jest złe :D

ocenił(a) serial na 7
angel_160

No, w jakimś sensie był happy end ;) Specyficzny nieco ;)
Nikt nie pisał o muzyce - świetne instrumentale, bardzo je lubię :)

olla0807

Zapraszam serdecznie na nowy panpage o Lee Joon Gi. Ciekawostki, najświeższe newsy i zjawiskowa galeria. Lee Joon Gi Polish Fanclub na Facebooku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones