PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804657}
6,4 316
ocen
6,4 10 1 316
A.I.C.O. Incarnation
powrót do forum serialu A.I.C.O. Incarnation

Skoro materia nie mogła pokonać gór dlaczego nimi nie podróżowali? Przecież w rzece z racji wody (było o tym w anime) było jej najwięcej bo potrzebowała jej do życia... przez cały seans mnie to drażniło

ocenił(a) serial na 7
Lenar_R

Ponieważ Górami było by o wiele dłużej niż rzeką. Górami nie mogli by się poruszać meczami.

Natanael007

Jest w tym jakaś logika "ale":D. Wątpię żeby nie można było wyznaczyć względnego szlaku przez skoczków, woleli skradać się przez pewną śmierć zamiast organizować bacówki na wysokości bram lub ośrodków?
Dodatkowo rząd Japoński mógłby wybudować drogę (spore koszty ale da się) i na spokojnie badać i szukać odpowiedzi.
Mogli też pójść od tyłu:D Lub robić zrzuty z helikopterów cokolwiek byle nie iść przez paszcze śmierci.

ocenił(a) serial na 4
Lenar_R

Jak tylko dali opis misji by wybrać najtrudniejszą możliwą drogę od najsłabszej linii oporu do najtrudniejszej od razu wiedziałem, że nie obejrzę tego szajsu. Helikopter lub awionetka i spadochrony by załatwiły sprawę. Góry lub obejść naokoło, ale nie.. trzeba utrudnić sobie życie i wybrać najniebezpieczniejszą możliwą drogę.. dlaczego? Inaczej by było nudno. Już bym zrozumiał by zaatakowali z powietrza, a druga część anime byłaby o ucieczce i walce z korporacją.. ale nie. Musieli wybrać najgłupszą drogę z największym ryzykiem możliwym. Jak tylko się o tym dowiedziałem to zrezygnowałem z dalszego oglądania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones