PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804657}
6,4 316
ocen
6,4 10 1 316
A.I.C.O. Incarnation
powrót do forum serialu A.I.C.O. Incarnation

Netflix po raz kolejny zaskakuje i to bardzo pozytywnie, po obejrzeniu Fullmetal alchemist i Fullmetal alchemist: Brotherhood wiedziałem, że lepszego anime już nie znajdę, ale mimo to trafiłem na kilka fajnych pozycji, np: serie Fate (Zero, Stay Night, Apocrypha itp.), Sword gai i zaskakujące A.I.C.O. Incarnation. A.I.C.O ma w sobie ten klimat i ciekawą fabułe którą wciągneła mnie już po obejrzeniu zwiastuna, właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek i szczerze polecam bo warto, moja ocena 9/10.

ocenił(a) serial na 8
scofield42

Netflix nas rozpieszcza tymi anime.Violet Evergarden genialne i sentymentalne,pełne akcji A.I.C.O. Incarnation i Sword Gai,B:the beginning też całkiem fajne a Devilman i Castelvania rozwaliły system.Nie byłam fanką anime ale odkąd mam Netflixa oglądam na bieżąco.@scofield42 mógłbyś mi napisać w jakiej kolejności oglądać serie Fate.

ocenił(a) serial na 9
basiula9

Najlepiej zacząć od Fate Stay Night, następnie Fate Zero ( jest to taki prequel Fate Stay Night, ale wyszedł później wiec lepiej zacząć od Fate Stay Night chociaż nic się nie stanie jak zaczniesz od Fate Zero). Po obejrzeniu Fate Zero lub Fate Stay Night ( w zależności od tego co wybrałaś) zacznij oglądać Fate Zero Unlimited Blade Works z 2014 roku. Fate Grand Order i Fate Apocrypha różnią się od oryginanych serii, ale mi sie Fate Apocrypha spodobało i pomimo różnic też warto obejrzeć.

ocenił(a) serial na 9
basiula9

@basiula 9 ja również nie byłem fanem anime i wcześniej znałem tylko Dragon Balla i słyszałem o Naruto i Bleach, moje uwielbienie do anime zaczeło się od Fullmetal alchemist i FMA: Brotherhood ( moim zdaniem najlepsze anime wszechczasów), następnie obejrzałem serie Fate, Castelvanie, Sword Gai, A.I.C.O a teraz ogladam Fairy Tail na shinden.pl, to długi serial, ale bardzo polecam 9/10.

ocenił(a) serial na 8
scofield42

W podstawówce oglądałam Pokemony i Yu-gi-oh na Polsacie.Oglądnełam Netlixowy Notatnik Śmierci i sięgnęłam po anime które jest genialne i się zakochałam.Walnęłam całą serię Monogatari,Atak tytanów,Noragami i Ao no Exorcist na aoninja.pl.A ponoć 3 sezon Tokyo Ghula już jest to muszę nadrobić.

ocenił(a) serial na 9
basiula9

Jak skończe Fairy Tail to też zaczne nadrabiać, w kolejce czekają Devil man, Blame, Atak Tytanów, Ao no Exorcist, Tokyo Ghul, Death Note oglądałem tylko wersje filmową z Netflixa więc serial też obejrze, Godzilla z Netflixa również była genialna i czekam na drugi sezon Castelvani który ma się pojawić w lipcu. Jak Ci się podobały anime Atak tytanów i Ao no Exorcist ?

Ps. Na Netflixie pojawił się ostatnio drugi sezon Fate Apocrypha więc też warto obejrzeć.

ocenił(a) serial na 8
scofield42

Uwielbiam anime w tematyce współczesnej z wątkiem fantastycznym lecz Atak Tytanów jest świetny.Znalazłam kilka tomów mangi na necie i się wciągnełam totalnie.Najlepsze są sceny walk i głęboko zarysowane postacie,są krew pot i łzy.A Exorcist bardzo przyjemne,fajnie te demony masakrują ale wątki poboczne są nudne.Jak znajdę czas oglądne Fate.

ocenił(a) serial na 9
basiula9

To mi przypomina Fairy tail, walki są świetne, bardzo dramatyczne a postacie są tak super że nie sposób ich nie lubić, odrazu można się wczuć w ten świat i utożsamiać z postaciami, często jest śmiesznie, ale są też bardzo ciężkie walki kiedy się mocno przeżywa, są emocje, a najważniejsze jest to, że Fairy tail to gildia magów którzy wiedzą o co walczą i nigdy się nie poddają i zawsze będą bronić przyjaciół. Ciekawy jestem czy będzie drugi sezon A.I.C.O bo bardzo mi się spodobało.

scofield42

Zamiast pisac jakies bajery i inne pierdy to moglbys chociaz nie wiem, opisac z grubsza fabule anime, skoro na filmwebie nic nie ma?

ocenił(a) serial na 9
BloodyMassacre

Mój opis fabuły oczekuje na akceptacje już od pewnego czasu, mam nadzieje że niedługo się pojawi.

W skrócie Aico Tachibana to nastolatka która nie wie, że zgineła w wypadku samochodowym a jej ciało jest połączeniem sztucznej materii z mózgiem, pewnego dnia w jej szkole pojawia się nowy uczeń który uprowadza Aico i informuje ją, że jej rodzina żyję w miejscu w którym się narodziła i tam znajduję się prawdziwe ciało Aico. Razem wyruszają w niebezpieczną podróż do ośrodka badawczego przez kilka stref opanowanych przez sztuczną materie która zagraża ludzkości, pomaga im grupa najemników zwanych nurkami, ale materia to nie jedyny wróg, w pogoń za Aico i jej towarzyszami rusza organizacja która chce zabrać Aico i przeprowadzić na niej doświadczenia badawcze aby pokonać materie. Kolejnym wrogiem Aico jest rząd który chce zniszczyć sztuczną materie siłą, Aico musi się śpieszyć aby uratować swoją rodzinę i znalezc swoje prawdziwe ciało.

scofield42

Dzieki ;]

scofield42

Co ciekawe Anime wychodzi Netflixowi lepiej niż tradycjne seriale ;) W kolejce do obejżenia

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

To nie do końca prawda, jest dużo seriali Netflixa które stoją na bardzo wysokim poziomie: np: Marco Polo, Altered Carbon, Expanse, Dark, owszem anime na Netflixie jest dużo i są to same świetne pozycje, ale seriale za bardzo nie odbiegają jakością, gorzej jest z filmami bo filmy Netflixa niestety często okazują się gniotami.

ocenił(a) serial na 8
scofield42

@scofield42 Wszystkie z twojej listy obejrzałem, ale z wartych polecenia na Netflix moim zdaniem jest też Sword art online. Właśnie kończę pierwszy sezon i jest świetny.

ocenił(a) serial na 9
scofield42

Właśnie obejrzałam serial i zakochałam się w głównym bohaterze. Dawno nie widziałam tak ładnej postaci. Możecie mnie wyśmiać ale tak właśnie czuję.
Anime super.... końcówka trochę dla mnie niedopracowana.

ocenił(a) serial na 9
Amberle82

Super, że ci się spodobało i nie ma się z czego śmiać, chyba każdy ma jakąś postać którą uwielbia bo została świetnie zrobiona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones