PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771501}

Absentia

7,0 3 508
ocen
7,0 10 1 3508
Absentia
powrót do forum serialu Absentia

Nie byłem nigdy w stanach, ale też i nie znam nikogo kto tam był. Ale z samych produkcji filmowych wiadomo że u nich nikogo nie można skazać za morderstwo bez znalezienia ciała. Nie wiem jakie "dowody" na śmierć SuperagenDki miało FBI, na podstawie których skazano typa na dożywocie, skoro ona jednak żyje jak się okazuje*...

To że poza USA są matoły, które nie znają podstaw ich prawa i łykają takie debilizmy, to jeszcze rozumiem. Ale tego że ten kretyński serial nie zdechł po pilocie u nich, to już k**** mnie przerasta.

A skoro już na wstępie "tfurcy" tego serialu darzą widza takim idiotyzmem, to wiadomo że dalej już lepiej nie będzie i szkoda czasu i nerw na badziewie robiące szmatę z logiki...

No i oczywiście leci 1...

*W tagach nic nie ma o tym że jest to produkcja sf czy jakieś inne fantasy więc zakładam że nie ma tu podróży w czasie, klonowania czy odrastających żywotnych części ciała np głowy. Co by usprawiedliwiło w logiczny i wiarygodny sposób, że dowody FBI na śmierć tej agentki oraz na winę tego typa są na tyle mocne żeby sąd go skazał na dożywocie.

ocenił(a) serial na 7
Pan_Tonima

Niepotrzebnie się ekscytujesz. Owszem, można skazać bez ciała, tak w USA, jak i w pl.

ocenił(a) serial na 8
Pan_Tonima

zdarza mi sie wylaczac cos po 5 min, jedynek chyba tez nie zaluje ale zwykle zanim cos obejrze to czytam opinie nie tylko tutaj imbd jest bardziej wiarygodnie, ogladam zwiastuny i fakt czesto daje sie nabrac mam tych jedynek kilka wystawionychm totalnym shitom.. a u Ciebie przegladajac profil to z 80% to jedynki, wiec albo masz frustracje do swiata i ja wyladowywujesz albo to nie Twoj gatunek filmowy a kazdy swoimi prawami sie rzadzi wiec po co siadasz do ogladania czegos czego nie lubisz? kazdemu fantasy i sf dalbym 1 bo nie lubie tego i z gory wiem, ze co by sie tam nie wyprawialo byloby u mnie nisko, wiec omijam marvele, startreki harryh potterow itd..
tutaj jesli chodzi o fabule jest w cholere duzo luk fabularnych, watkow ktore pojawiaja sie na chwile i znikaja tak jakby ich nie bylo, ale jako serial w kanwie kryminal, thriller ma sie bardzo dobrze trzeba byc idiota zeby wystawic mu jeden

ocenił(a) serial na 1
Seba24

Jest pewna różnica pomiędzy naciąganiem praw logiki, fizyki czy chemii w filmach a robieniem z niej burej szmaty.

Te jedynki to z reguły dla produkcji, które właśnie robią dzi***kę z praw, które wcześniej wymieniłem. Skoro dla ciebie filmy, w których robi się z logiki szmatę są w porządku, no cóż, każdy dobiera sobie filmy na jego poziomie inteligencji...

I masz trochę racji, to akt frustracji.
Jak już parę razy pisałem w komentarzach dopóki nie będzie tagów w stylu "film dla idiotów", "film dla lewaków", dzięki którym będe wiedział jakie filmy omijać szerokim łukiem, dopóty będą lecieć "1".
Za mój zmarnowany czas...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones