PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785613}

Abstrakt: Sztuka designu

Abstract: The Art of Design
8,0 5 663
oceny
8,0 10 1 5663
7,5 4
oceny krytyków
Abstrakt: Sztuka designu
powrót do forum serialu Abstrakt: Sztuka designu

Uwielbiam pic kawe w jednym z lokali starbaxa jestem taki artystyczny jak tam przesiaduje. Uwaga materiał sponsorowany. A tak na serio to nie orzumiem fenomenu tego filmu i tak wysokiej oceny.

PrinceRoen

"Uwielbiam pic kawe w jednym z lokali starbaxa jestem taki artystyczny jak tam przesiaduje."
Chyba nie za bardzo zrozumiałeś motyw tej sceny... Christoph Niemann opowiadał o tym jak to chciał iść z duchem czasu i "bawić się" w millenialsowego artystę, który inspiracje czerpie z życia ulicy. Z czasem stwierdził, że to bez sensu i najlepiej i tak czuje się przy własnym biurku w domu... :)

Seria Abstrakt ( seria, bo nie jest to "film" jak wspomniałeś) jest dla ludzi, których design jest swego rodzaju pasją stąd taka, a nie inna ocena.

PrinceRoen

Starbax™

dominikkogutek

czyly jest artystom i wykmynył nowom marke. kapytalne, morze oglodnem i tysz zaczerpne inspyracyij jakowyjś.

ocenił(a) serial na 9
hopocek

Wątpię

ocenił(a) serial na 6
PrinceRoen

Ocena faktycznie zawyżona, ale nadal warto obejrzeć niektóre odcinki. Najlepiej oglądało mi się projektanta samochodów, autora loga Instagrama, a w drugim sezonie ostatni epizod z projektantem fontów. Były oczywiście idiotyczne odcinki jak ten o krawcowej, która skupiła się na dyskryminacji Afroamerykanów czy projektantce zabawek, która przez połowę odcinka gadała o tym, że lubi przebierać się za mężczyznę xD

Nie wiem czy to sponsorowany dokument, ale dla mnie zaletą produkcji jest właśnie to, że mówimy o znanych nazwiskach i konkretnych markach, a nie anonimowych Jasiach Kapelach, o których istnieniu nikt nie wie.

ocenił(a) serial na 9
Logytaze

Większość ogarniających osób raczej wie, kim jest Jaś Kapela :)

Logytaze

Na mnie największe wrażenie zrobił film o duńskim architekcie i projektancie butów Nike. Uważam, że to niezwykle inspirujący dokument o tym jak ważne są pasje w życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones