PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677720}

Afryka

Africa
7,9 512
ocen
7,9 10 1 512
Afryka
powrót do forum serialu Afryka

Dobry, ale nie bardzo dobry. Pomimo tego, że producentem wykonawczym jest Michael Gunton, który wyprodukował dla BBC wiele wybitnych seriali, to w AFRICA zaufał jakimś słabym reżyserom. Dobrze, dostatecznie, ale często wieje nudą z tych 6 odcinków.

Szkoda, choć miejmy nadzieję, że się poprawią. Zaraz zabieram się za Wild Arabia. Zobaczymy czy tam nadrobią.

ocenił(a) serial na 8
Kazikowy

O, a ja nie mam takiego wrażenia. Co prawda obejrzałem dopiero pierwszy odcinek, ale miałem poczucie, że widzę coś naprawdę dobrego - wręcz na poziomie samego "Life". A jeśli chodzi o oprawę muzyczną, to już zupełnie ten pierwszy odcinek przebił inne pozycje (trzymające pod tym względem przecież wysoki poziom). Z entuzjazmem będę zabierał się do pozostałych części serialu!

ocenił(a) serial na 8
JKowalczyk

Do "Life" ta seria nie umywa się. Poczekajmy na nowe seriale aktualnie produkowane przez BBC:
Seasons - o życiu zwierzaków przez pryzmat pór roku na wyspach brytyjskich
Hidden Kingdoms - robionym wspólnie z RTL o życiu w lasach deszczowych i na sawannach
i przewidywane na 2014 rok
Wild Brazil- tu nie trzeba tłumaczyć o czym będzie
Survival - 6 odc. serial twórców "Life" o zmaganiach zwierząt nad wychowywaniem młodych

ocenił(a) serial na 8
Kazikowy

ten serial Seasons o którym pisałem poprzednio ostatecznie nazywa się THE GREAT BRITISH YEAR, a jego pierwszy odcinek miał 6.10.2013 miał premierę w BBC. Moja kontrybucja z nowa serią już czeka na wpisanie do bazy.

ocenił(a) serial na 9
Kazikowy

A gdzie można jeszcze obejrzeć ten serial o Afryce ?? Bo nadawali to na tvp historia i mi umknął :/

ocenił(a) serial na 8
lotto14

Jeszcze z 1/2 roku temu był na Netflix, jak i sporo innych seriali przyrodniczych BBC, ale z polskiej w wersji Netflix zostały usunięte. Teraz zostaje Ci na przykład rarbg (kropka) to

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones