Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum 5 sezonu

Na Instagramie pełno jest informacji o przedłużeniu serialu o kolejny sezon. Cała obsada promuje serial na Wondercon. Oficjalnego potwierdzenia jeszcze chyba nie ma. Wie ktoś coś?

ocenił(a) serial na 9
balex

Ciagle czekamy ale na Wonder Con'ie Jed Wheton (showrunner) i Jeph Loeb (szef Marvel TV) na pytanie o kolejny sezon odpowiedzieli cos w stylu, ze chcieliby ale na razie nic nie wiedza. Jakas wysoko postawiona babka z ABC pare tygodni powiedziala na ten temat tylko cos w stylu, ze ma nadzieje, ze beda kontynouwac ta owocna wspolprace z Marvelem, nie wiadomo czy myslala o Agents of Shield czy juz o Inhumans. ABC juz jeden serial Marvela anulowalo (Agent Carter) i nie dalo zielonego swiatla pilotowi innego serialu (Most Wanted) ale z drugiej strony widac, ze ich wspolpraca sie zaciesla, wypuscili razem serie internetowa (Slingshot), a seriale Netflixa w jakims stopniu ABC tez jest zwiazane. AoS to "serial matka" seriali Marvela wiec licze, ze oni sie tez wstawia. Chociaz jesli Marvel nie zmieni swojej polityki co do seriali to moze byc tylko gorzej. Porownujac ogladalnosc AoS do ogladalnosci seriali DC nie jest zle i warto dodac, ze AoS jak na to, ze sa emitowani w czasie tzw. "death time slot" to radza sobie dosyc dobrze ale trzeba zauwazyc, ze AoS maja o wiele wiekszy budzet niz jakikolwiek z seriali DC wiec i zarabiac powinni wiecej. Krytycy bardzo dobrze oceniaja aktualny sezon wiec moze to tez pomoze. Ogolnie mam nadzieje, ze kierownictwo ABC da jak najszybciej znac tworcom serialu i fanom bo w tym tygodniu zaczeli krecic 22 odcinek sezonu, a wiadomo, ze ciezko im cos zaplanowac skoro nie widza czy serial dostanie kolejny sezon. Mysle, ze szanse na kolejny sezon to jakies 80%, wszystko zalezy od ABC.

keteek

Ja jednak wierzę, że 5 sezon powstanie. Wręcz jestem tego pewna. Ten serial naprawdę z sezonu na sezon jest lepszy. Ewoluuje, zmienia się, rozwija. Fabuła jest bardziej rzetelnie prowadzona, charakter postaci się pogłębia. Oczywiście zdarzają się potknięcia i czasem brak logiki, ale i tak jest bardzo dobrze. Nawet to taka marvelowa perełka. Przyjemne oczekiwanie na filmy kinowe.
Dla mnie 5 sezon to pewniak.

ocenił(a) serial na 9
balex

Pozytywne podejscie, tak trzymaj. Tez mam ogromna nadzieje, ze ABC oglosi w koncu kolejny sezon, Agents of Shield to na ta chwile jedyny serial przy ktorym w napieciu oczekuje na kolejny sezon i ogladam kazdy odcinek co najmniej dwa razy zeby wszystko wylapac. :P I tak na prawde jedyny, ktorego anulowania nie zniose. :)

keteek

Jak anulują Agentów, to wsiadam w samolot do Stanów i zaczynam protest i strajk :P Ja naprawdę kocham MCU i dla mnie ten serial jest tak samo ważny, jak Iron Man, Kapitan Ameryka, Strażnicy czy Defenders :D Nawet lepszy, bo to akcja przez 22 godziny w roku, a nie 2 godziny w kinie ;P

ocenił(a) serial na 9
balex

Zgadzam sie calkowicie, dodatkowo dla mnie cala zabawa z tym komiksowym swiatem zaczela sie wlasnie od Agents of Shield.

ocenił(a) serial na 9
balex

Jesli to cos pomoze to ABC musi oglosic czy serial dostanie kolejny sezon czy nie przed 15 maja. Dzisiaj ogloszono, ze Agents of Shield Slingshot wygralo Webby (malo znana nagroda ale tak jak Oscary sa za filmy, a Emmy za seriale to tak Webby sa za serie internetowe) wiec moze to pomoze ABC w podjeciu decyzji. Ostatnio pare razy ABC oglosilo to, ze Agents of Shield bija rekordy wsrod tych wszystkich seriali emitowanych o 22. Jednak biorac pod uwage koszty tego serialu to ogladalnosc pozostaje przecietna/dobra. Dodatkowo sezon 4c zgarnia imponujace oceny od krytykow. Osobiscie mysle, ze AoS maja spore szanse na kolejny, 5 sezon ale watpie zeby mial powstac 6, a szkoda bo uwielbiam ten serial. Troche to glupie ze slabe seriale DC/CW ciagna dalej mimo sporo slabszej ogladalnosci, a przy AoS zastanawiaja sie strasznie. Tydzien czy dwa tygodnie temu skonczyli krecic sezon 4 (zostalo im tylko dodac efekty specjalne, na to maja czas do polowy maja), a nadal nie wiedza czy dostana kolejny sezon, ciekawe jak zakonczyli 4 sezon- czy buduje grunt pod 5 sezon czy mamy happy end i mozliwy 5 sezon zaczeliby od nowa.

keteek

Ja obecnie jestem na etapie tego, że chyba wczoraj odbyła się impreza na zakończenie 4 sezonu. No i był też obecny Gabriel Luna. Mają z Chloe świetnie wspólne zdjęcia. Ja jestem nadal dobrej myśli :)

ocenił(a) serial na 9
balex

Z ta impreza na zakoczenie 4 sezonu to dziwna sprawa bo jedna juz mieli jakies 2 tygodnie temu. :P Tez widzialam zdjecia ale nigdzie nie widze aktora grajacego Mace'a, a nawet ten od Bakshi'ego sie pokazal. Moze to faktycznie oznacza powrot Ghost Ridera. Aktor grajacy jego brata kiedys sie wygadal, ze jeszcze zobaczymy Ghost Ridera, wtedy wszyscy mysleli, ze chodzi o spin-off ale ja tego nie kupuje. Teraz w serialu buduja podobna maszyne do tej, ktora wessala Robbiego wiec moze to jakos odwroca sie wypluje go z powrotem, plus teraz te zdjecia. Moze trzymaja jego powrot w tajemnicy jak to bylo z aktorem Tripa, wtedy tez zaczelo sie od zdjec, chociaz o tym ze Ward wroci nikt nie wiedzial az do premiery 4x15.

keteek

Napracowali się, to niech imprezują, kto im zabroni?
Ten sezon, zwłaszcza Agents of Hydra, wygląda dla mnie jak pożegnanie (co wcale nie wyklucza sezonu 5!!!). Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto powie im, żeby potraktowali te doświadczenia nie tylko tak, że im coś zabrano, ale i coś dano -wspomnienia, te złe (Fitz) i te dobre (Mac + córka) i wiedzę, że każda decyzja, każdy ruch ma konsekwencje i że nie ma co gdybać, bo zawsze może być inaczej/gorzej. Z kolei Ward to chyba taki wspólny żal całej drużyny, że nie był po ich stronie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones