PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485795}

Agenci miłości

Valentine
6,8 329
ocen
6,8 10 1 329
Agenci miłości
powrót do forum serialu Agenci miłości
ocenił(a) serial na 8
marialdo

była tydzień temu :) i podobał mi się pilot :)

użytkownik usunięty
Aintha

No ok. A ktos wie gdzie mozna znalezc samo wiecie co?

marialdo

No i serial już zakończony;/
Podobno miało być 8 odcinków w pierwszej serii. Puszczono 5, nie żebym narzekał ale mogli puścić do końca.

Vampir_4

Czyli serial wycofano z produkcji? Nie będzie już więcej odcinków?

ocenił(a) serial na 8
Blair

ano nie będzie

wyświetlili 5 odcinków i finito...

Aintha

chodzą słuchy, że może wypuszczą resztę na dvd, albo sprzedadzą innym stacjom. chociaż równie dobrze serial może ugrzęznąć gdzieś w magazynie jako łapacz kurzu. a swoją drogą to zwyczajnie podłe tak przerywać serial ni z gruchy ni z pietruchy, tylko dlatego, że po kilku odcinkach ma za małą oglądalność. może by mu tak dać szansę, hę?? jak można zostawiać ludzi z nierozwiązaną intrygą??!

ocenił(a) serial na 3
Matka_Wynalazku

obejrzałam pilot i oceniam- słabo. może zmienię ocenę po trafieniu na kolejne odcinki. może.

postblue

no cóż, porywającym dziełem tego serialu nazwać nie można :) ale i tak uważam, że nie powinno się przerywać emisji, trzymając w łapie nakręcone odcinki! w końcu jak już ktoś zaczął oglądać, to raczej chciałby się dowiedzieć jak się sprawa kończy. ot, tak ze zwykłej ludzkiej ciekawości :)

Matka_Wynalazku

Wczoraj obejrzałam ostatni 8 odcinek i jestem zawiedziona, że przerwali w takim momencie! Kijowo... :/

sikorka94

no kurcze ja tez obejrzałam 8 odcinków i ten ósmy tak się skonczył bezsensu że...

nie ma nic wiecej??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones