PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678027}

Agent pod przykryciem

Pod prikritie
7,5 216
ocen
7,5 10 1 216
Agent pod przykryciem
powrót do forum serialu Agent pod przykryciem

Jak wyżej ostatni odcinek 4 sezonu zostawił nam niezłego otwartego clifa.

ocenił(a) serial na 10
piekielny84

Ostatni odcinek 4 sezonu? Jak rozumiem znasz bułgarski czy może wiesz gdzie znaleźć polskie napisy do pozostałych serii, jeżeli w ogóle są? Pierwszy sezon bardzo mnie wciągnął. Serial jest rewelacyjny. Z emisją kolejnych serii przez TVP różnie może być. Obawiam się, że raczej się nie doczekamy. Będę wdzięczny za wskazanie gdzie mogę obejrzeć pozostałe sezony.

ocenił(a) serial na 8
richierich2

Bułgarski tylko ze słuchu ale w serialu co drugie słowo powiedzmy rozumiałem.Następne sezony obfitują typowo w wartką akcję ,są wyścigi ,strzelaniny ,zdrady..Napisów nie ma i jeśli TVP nie zarzuci tego serialu to raczej nie będzie ,a szkoda ,bo bułgarski to piękny język.Co do emisji w TVP nie wiem jaką ma oglądalność ,puszczają go dość późno ,w sumie byłbym za petycją do TVP .Cała reszta jest tu ale po bułgarsku:

http://www.podprikritie.bg/%D0%B5%D0%BF%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B4%D0%B8/

4 jest na samej górze z odcinkami dasz sobie raczej radę więc...

ocenił(a) serial na 10
piekielny84

Dzięki wielkie. Serial mnie tak wkręcił, że nawet bez napisów będę oglądał. Petycja jest jakimś rozwiązaniem. W ostatni weekend jak zobaczyłem w programie na stronie TVP, że w sobotę jest ostatni odcinek napisałem do nich (jest taka możliwość w zakładce kontakt z widzami) pytanie, co z pozostałymi sezonami. Dostałem lakoniczną odpowiedz, że decyzja nie została jeszcze podjęta, ale moja sugestia została przekazana do Redakcji Filmowej.
Twoje obawy o oglądalność są uzasadnione z uwagi na późną porę emisji. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tak świetny serial dla TVP jest niczym innym jak zapchaj dziurę w letniej ramówce. Trudno sobie również wyobrazić, że serial wyprodukowany przez Bułgarską Telewizję Publiczną będzie emitować w naszym kraju stacja komercyjna.
Gdyby serial był emitowany o wcześniejszej porze widzów byłoby znacznie więcej a TVP miałaby wróżcie, z czym konkurować z innymi stacjami, które emitują najnowsze seriale amerykańskie i mają nad TVP duuużżą przewagę jezeli chodzi o seriale.

ocenił(a) serial na 8
richierich2

Prawda serial nakręcony przez Bułgarską telewizję jest znacznie lepszy niż wiele innych produkowanych przez nasze stacje.Mnie najbardziej rozwaliła ilość sponsorów w żadnej naszej rodzimej produkcji serialowej czy filmowej tylu ich nie ma.Co ciekawe w późniejszych sezonach poszczególne odcinki mają swoich sponsorów n. taki Lidl,a dwa ta reklama nie jest tak nachalna.

ocenił(a) serial na 9
piekielny84

tez jestem za petycjĄ!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones