PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203167}
7,0 396
ocen
7,0 10 1 396
Aishiteruze Baby
powrót do forum serialu Aishiteruze Baby

Aishiteruze Baby

ocenił(a) serial na 10

Miłe wciągające anime które posiada smutne wątki. Nie zanudziłam się na żadnym z odcinków. Tylko szkoda że takie krótkie.

ocenił(a) serial na 9
PrincessSerenity

Anime z naprawdę wciągającą fabułą, dość oryginalne jak na tego typ produkcji (chodzi o Shoujo). Cóż... Mamy tu takie szkolne życie i opiekę nad dzieckiem do tego dochodzi Romans oraz Komedia co daję nam całkiem dobra atmosferę oraz dobra zabawę jaką uzyskamy przy oglądaniu, bardzo uciążliwy jest płacz Yuzuyu, ma strasznie sztuczne brzmienie co całkiem może pod denerwować widza. Po za tym całokształt prezentuje się Bardzo Dobrze.
Gdyby tylko to anime było dostępne online w jakości DVD. Na kreskówce mamy w dobrej, ale za to się tnie... Natomiast na kreskowki.fani jest słaba jakość, ale za to się nie tnie x]
Moja ocena to takie solidne 9/10. Mimo co czegoś mi tu brakowało... Ale długość jest idealna i dłuższe nie powinno być bo naprawdę by zaczęło to być monotonne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones